Wyślij mi opisy, to przetłumaczę.
Z WEBASTO to ciekawa sprawa była, bo pusty MAN nie przywracał mi włączania go z pilota i wtedy dokładnie zacząłem szukać jak to ponownie zakodować, patrzę w wątek i podałeś mi rozwiązanie na tacy :).
Widzę, że coś tam jest w NCS Dummy i niektóre są z wykrzyknikami, więc przypuszczam, że jakieś tam doposażenie trzeba.
wert_06 wygląda najbardziej ciekawie: "E67 start zdalny (klimatyzacja stacjonarna, ogrzewanie stacjonarne)"
wert_02 ma następujący opis:"(stacjonarne ogrzewanie, doposażenie_SHZH) + !klima stacjonarna + (!E67 sterowanie zdalne)"
Te wykrzykniki mnie zastanawiają i opis "E67". Mogę się tylko analogicznie po zdalnym starcie domyślić, że trzeba coś tam w aucie mieć opcjonalnego (np. kabelek z alarmu pin 20 do CAS pin 07).
Na razie wiem tyle, bo sprawdziłem:
Wert_02 przywraca funkcjonalność WEBASTO jak jest 5'C na zewnątrz. Nie wiem co się dzieje, jak będzie cieplej :).
Wert_03 mi nie przyjmuje, bo próbowałem (NCS sypie błędem przy kodowaniu).
Wert_04 dezaktywował funkcję (pewnie ustawione na odpalenie silnika).
Muszę naładować baterię w laptopie i sprawdzę ten wert_06.




Odpowiedz z cytatem
