Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektryka] automatyczna skrzynia z auta po lifcie do auta

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów

    [ elektryka] automatyczna skrzynia z auta po lifcie do auta

    Witam. Jak w temacie - mam dylemat bo szukam skrzyni i mam między innymi ofertę skrzyni autoamat z 99 a ja mam 98 przed liftem. Piny sobie policzę, przewody do chłodnicy olejowej porównam ale nie wiem czy EGS będzie pasował. Może już ktoś robił taki eksperyment? :/

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Przyłączam się do tematu. Czy skrzynia 5HP24 z auta po lifcie (rok 1999) z silnikiem M62TUB44 będzie pasowała do mnie (rocznik 1997, M62B44)? Robił ktoś taką podmianę?

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Zadam podstawowe pytanie- po co takie kombinacje skoro wlasciwych skrzyn dla tych modeli silnikow jest w brod?
    Przeciez skrzynia majaca przykladowo 10lat bedzie dzialac tak samo jak ta sama skrzynia majaca 15lat (oczywiscie przy zalozeniu ze obie sa w pelni sprawne). :]

    Skrzynia to nie karoseria i nie KORODUJE :P wiec najwazniejszym czynnikiem jest PRZEBIEG auta, okresowy serwis skrzyni i "uszczelka pomiedzy kierownica a fotelem" ktora wczesniej ja uzytkowala :D

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •