Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: opinie ktore wedlug was

  1. #21
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa
    Nie, nie i jeszcze raz nie

  2. #22
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Jak już chcesz zmienić felgi i mieć w miarę ładny wygląd to kup 19 SŁONECZKA - felgi oklepane ale ładnie się na e38 prezentują i wyglądem nie odstraszają
    pamiętaj z e38 to powoli klasyk i jak zapodasz 20 cali w chromie to nie może to ładnie wyglądać bo takie felgi zazwyczaj stosowane są w autach raz nowszych dwa mocno stuningowanych, a w normalnym "cywilnym" aucie jak je założysz zrobisz odpust
    Więc raczej wzory klasyczne, jak lubisz duże koło to maks 19 jak lubisz małe to tak jak mówili wcześniej 16 tzw turbinka
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #23
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    tak jak pisze Adasio albo oklepane słoneczka albo Rial daytona race w 19 calach, jeździłem na takich 2 lata później sprzedałem bo do e65 były za małe (ponizej moja eks)


  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez dealer25 Zobacz posta
    tak jak pisze Adasio albo oklepane słoneczka albo Rial daytona race w 19 calach, jeździłem na takich 2 lata później sprzedałem bo do e65 były za małe (ponizej moja eks)

    do e38 też za małe :p
    przynajmniej do tej ze zdjęcia ;]

  5. #25
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Cytat Zamieszczone przez Pawel'88 Zobacz posta
    do e38 też za małe :p
    przynajmniej do tej ze zdjęcia ;]
    a pewnie ze wsadzisz 20" :) niektórzy wolą komfortową jazdę a inni lans kosztem komfortu :) moim zdaniem te Riale wcale nie są za małe do e38

  6. #26
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    I co tam Tygrys wybrałeś? :)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tygrys-16
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    193
    BMW
    e38 750 iL
    Skąd
    żagań , bytom
    riale dilera sa niezle ciekawy wzorek , poki co zakupione zostaly dzis wzor 92 jak dobrze pisze oponki przod 245 40 19 6 mm a tyl 275 35 19 8mm . co najwazniejsze sa ori dez
    zarysowan i zadrapan a i cena kuszaca . a to narazie fota Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	105461413_1_644x461_felgi-nowe-opony-19-do-bmw-3-5-6-7-8-5-120-wroclaw_rev001.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	47.1 KB
ID:	6723 sciaglem juz "cudowne" brewki ori emblemat przyszedl przed wczoraj 750 iL zastapi slawny 754 il . jak bede mial czas to zrobie fote na zywo calosc jak wyglada i dzieki za zainteresowanie tematem :))

    tylko martwia mnie rozmiary oponek bo przod mam puszczony -35 lub - 40 w dol a tyl chyba o lub -10 nie wiem czy nie bedzie przycierac .
    a wyglada tak foto zaraz po zalozeniu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00004.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	84.5 KB
ID:	6752
    Ostatnio edytowane przez tygrys-16 ; 04-02-2014 o 19:29

Podobne wątki

  1. ktore lepsze?
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-09-2008, 18:55
  2. [tuning] Modyfikacja ukladu wydechowego - wedlug HH Spezial
    Przez Sebek w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-03-2008, 20:53
  3. [tuning] ktore sprezyny
    Przez 7ka w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-12-2007, 12:38
  4. [19] ktore fele
    Przez 7ka w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-12-2007, 10:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •