Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 117

Wątek: rekordowo malo e32 na allegro

  1. #71
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    zaraz ktoś napisze że za 20 lat to po e65 ślad nie zostanie bo to badziewie według niektórych

  2. #72
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Badziewie, nie badziewie, kwestia gustu. Ale mało które auto aktualnie produkowane za 20 lat będzie normalnie użytkowane. Serwis E65 wypada dużo drożej niż E32, no i w E65 jest o wiele więcej elementów które mogą się zepsuć, w tym nieszczęsna elektronika. A pomiędzy samochodem nowym, a youngtimerem musi być jeszcze faza "normalności", a tej wiele egzemplarzy nie wytrzyma, czy przez zaniedbania właścicieli, czy przez swoją konstrukcję. Taki jest moje zdanie.

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  3. #73
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    jak dla mnie e32/e34 to ostatnie porządne bmw, są piękne i już powoli kultowe, ale minie jeszcze z 15 lat nim te wozy nabiorą konkretnej wartości, oby tylko nie odeszły w zapomnienie

  4. #74
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Wg mnie E65 jak będzie miało tyle lat co E32 to nie będzie miało łatki takiego klasyka. Może się mylę (oby)

  5. #75
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    własnie auta "brzydkie" i niechetnie kupowane jako nowe są duzo warte gdy już stuknie im dziesiat lat. Tak jest np. Z renault avantime ktorych prawie nie ma a czytałem że jest od paru lat poszukiwane przez kolekcjonerow po to żeby wstawic je teraz do garazu i wyjac za 30-40 lat i mysle że z e65 może byc podobnie, ale tak naprawde to czas pokaże
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  6. #76
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekV8 Zobacz posta
    własnie auta "brzydkie" i niechetnie kupowane jako nowe są duzo warte gdy już stuknie im dziesiat lat. Tak jest np. Z renault avantime ktorych prawie nie ma a czytałem że jest od paru lat poszukiwane przez kolekcjonerow po to żeby wstawic je teraz do garazu i wyjac za 30-40 lat i mysle że z e65 może byc podobnie, ale tak naprawde to czas pokaże
    Tylko z Avantime chyba ilość wypuszczonych sztuk była mniejsza jak e65...?

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #77
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Smieszne to co piszecie o e65 . Najlepsze jest to ze e65 jest do tej pory najlepiej sprzedanym 7er do tej pory . A jak ktos pisze ze e32 to ostatnie dobre bmw . hehe . Tak sie sklada ze od e32 zaczela sie era 7 jako auta luksusowego i ta tradycja kontynuowana jest do dzis . Najlepsze jest to ze na forum mercedesa pisza podobnie ze w124 i w140 to ostatnie prawdziwe mercedesy . A wcale tak nie jest , czasy sie zmieniaja poprostu ...

  8. #78
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    cały ten spor jest bez sensu i nigdy nie dojdziemy do porozumienia co jest lepsze e32 czy e65. Rownie dobrze można załozyc temat benzyna vs. Diesel i też bedzie to kłotnia bez konca
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  9. #79
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    muszę się wtrącić, co to za porównanie co lepsze, jak można wogóle porównać te dwa auta które są z zupełnie innych epok? Porównać to sobie można F01 z A8 D3 np.
    gdzieś widziałem temat PB vs ON i dyskusja była chyba na kilkadziesiąt stron ale i tak nic z niej nie wynikało :D

  10. #80
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    F01 to jeśli już to z D4 ;)
    D3 porównujemy właśnie z E65 ;)

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

Podobne wątki

  1. E32 z allegro, ALPINA
    Przez GRABS w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 03-07-2011, 22:35
  2. e32 kola na allegro
    Przez 740e32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 21:10
  3. Zderzak e32 z wlotami na Allegro
    Przez mackaroon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 20:54
  4. e32 730 stały bywalec allegro ;]
    Przez rom86 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 03:37
  5. pytanie o e32 z Allegro...
    Przez ŚRUBA w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-09-2007, 13:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •