W sumie nawet nie wiem jaki mam olej. Na pewno jest to 5w30 , koleś leje to z beczki którą zamawia z ASO więc to pewnie castrol
W sumie nawet nie wiem jaki mam olej. Na pewno jest to 5w30 , koleś leje to z beczki którą zamawia z ASO więc to pewnie castrol