Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: E65 drzwi z softclose i bez

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Co Ci lysy będzie pękać?Myślisz,że jakim sposobem są naprawiane auta typu Ferrari,porsche,Lamborghini?
    Tylko szpachla,mało kto potrafi cynować i rzadko się to robi w przypadku nowszych aut.Pękać szpachla nie ma prawa jeśli naprawa została przeprowadzona w sposób prawidłowy.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm

    Post

    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Co Ci lysy będzie pękać?Myślisz,że jakim sposobem są naprawiane auta typu Ferrari,porsche,Lamborghini?
    Tylko szpachla,mało kto potrafi cynować i rzadko się to robi w przypadku nowszych aut.Pękać szpachla nie ma prawa jeśli naprawa została przeprowadzona w sposób prawidłowy.
    Heheh IMPEX tylko nasze leciwe e65 to nie Lambo i Ferrari. Mało warsztatów cynuje auta bo jest to drogie i pracochłonne. Wszystko się da zrobić przy uzyciu odpowiednich narzędzi ale nie każdy jak widać ty ma dostęp do takich technologii. Ja nie mam i wymieniłem komplet drzwi i po polerce nie widać żadnej różnicy!

Podobne wątki

  1. [elektronika] softclose
    Przez bugiat w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13-11-2016, 19:07
  2. [wnętrze] Softclose montaż
    Przez bumere32 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2016, 21:47
  3. [elektryka] Softclose - domykanie drzwi nie działa
    Przez zofx w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-04-2014, 11:32
  4. [elektryka] Softclose czyli domykanie drzwi - ktoś dokładał do auta?
    Przez mbbrzoza w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 09:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •