Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Witam wszystkich

  1. #41
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Zostaw 19 cali. Tylko kolor zmien lub w chrom/polerke.

    Wypalcowane z LG G4
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,425
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    A i jak juz sie czepiam to popraw tablice rej :)

  3. #43
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    No wiem, średnio to wygląda😊

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    78
    BMW
    e65 3.0d wcześniej e39 3.0benzynka
    Skąd
    birmingham uk
    Jak dla mnie tragedi nie ma, białe felgi jak najbardziej fajnie wyglądają tylko nie w tym rozmiarze. Zastanawiasz sie nad komfortem na 21, ja zamieniłem 19 na run flatach na 22 na zwykłych oponach i nie odczuwam żadnej różnicy

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

  5. #45
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    48
    BMW
    E66 745iL
    Skąd
    Wrocław
    Ja kupiłem e65 na 22 calowych OZ i też nie było tragedii z komfortem. Gorzej z plastikami we wnękach - poszarpane jakby reksio z szynką pomylił ale 21 byłoby ok :)

  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    78
    BMW
    e65 3.0d wcześniej e39 3.0benzynka
    Skąd
    birmingham uk
    Cytat Zamieszczone przez marian_wrc Zobacz posta
    Ja kupiłem e65 na 22 calowych OZ i też nie było tragedii z komfortem. Gorzej z plastikami we wnękach - poszarpane jakby reksio z szynką pomylił ale 21 byłoby ok :)
    To podejrzewam ze albo były zle dobrane felgi lub opony albo samochód składany z kilku:)

    Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

  7. #47
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    No i dobra. Czyli już wiem czego szukać😊 A podrzucicie może linka gdzie znajdę coś o rozmiarze opon na takie felgi? I czy muszą być runflaty?

  8. #48
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez ziemba12345 Zobacz posta
    No i dobra. Czyli już wiem czego szukać😊 A podrzucicie może linka gdzie znajdę coś o rozmiarze opon na takie felgi? I czy muszą być runflaty?
    Co prawda temat jest o rozmiarach do E38, ale podane sa też wymiary do E65 (jako dopuszczalne w E38).
    http://7er.pl/showthread.php/1781-op...ARY-OPON-W-E38

  9. #49
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    Dzięki Tuczi77.

  10. #50
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,757
    BMW
    e243164gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Możesz też skorzystać ze znanej STRONY.
    Wybierasz serię, która Cię interesuje, a później wzór felgi do niej przypisany.
    W tabelce po prawej masz wpisane rozmiary felg oraz rozmiar właściwych do nich opon.

Podobne wątki

  1. [E38] Witam Wszystkich!
    Przez kuzi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-04-2015, 13:23
  2. [E38] Witam Wszystkich! :)
    Przez Emonix w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 11:21
  3. [E32] Witam wszystkich
    Przez gregor25 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-10-2011, 13:07
  4. [E38] Witam wszystkich :)
    Przez celi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 17:36
  5. [E32] Witam wszystkich
    Przez Rafał.Gliwice w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 18:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •