Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Witam wszystkich

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    Heh, z przelakierowaniem ( nie mylić z malowaniem) nie ma problemu bo jestem lakiernikiem. Ciesze się, że chociaż Tobie Niestepne podoba sie moja 7😊 Samochód napewno zostanie biały i felgi też. Niedługo dojdzie też przyciemnienie szyb. Ale nad 21" juz niestety poważnie myślę. Oczywiście tylko białe😊

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Idę na piwo :)
    Edit Jakiej firmy farbami lakujesz ?
    P>S> Wyrzuć tego fejtka z podpisu :)
    Ostatnio edytowane przez miro ; 29-06-2016 o 12:09

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    775
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    Życzę owocnych poszukiwan 21 cali😀

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    W południe lepiej nie pić. Poczekaj do wieczora😊
    Niestety nie wiem jak zmienic teraz cokolwiek w profilu. Znikneła mi ta opcja
    Phaeton
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/bb2e317244116462
    Bardzo fajny samochód. Dużo wygodniejszy od e65. Drugi raz bym nie zamienil go na 7 tylko kupił nowszego.
    Lakierów używam Duponta i RMa. A w przemyśle, bo i to robię Barpimo.

  5. #35
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez ziemba12345 Zobacz posta
    Jakiś fajny wzór ktoś podrzuci? Widziałem kiedys na forum u kogoś 21" na e65 takie chyba 5 ramienne łopaty ale nie pamiętam numeru.
    https://www.google.pl/search?q=white...gauF8gbGoeM%3A

    Koło jak wyżej - NIE białe, zawias ok 3cm w dół i nic więcej nie trzeba w E66.
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 29-06-2016 o 12:31
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    O właśnie, o takim myślałem. Jeździłeś na 21"? Jest na tym jakiś komfort? Jaki rozmiar opon by trzeba było kupić na takie felgi zalożone na e66?

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,533
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Tak jak podejrzewałem, mimo że nie podoba mi się zbytnio e65 to na tych białych felgach i w białym kolorze wygląda mega, Gratuluje, na prawdę robią robote :)

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,425
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Hahah każdy ma inny gust :) Ale w sumie to dobrze. Te felgi z google mega. Sam sie zastanawialem, ale kwestia komfortu no i wielu tysięcy złotych .

  9. #39
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    Cytat Zamieszczone przez darekbb Zobacz posta
    Tak jak podejrzewałem, mimo że nie podoba mi się zbytnio e65 to na tych białych felgach i w białym kolorze wygląda mega, Gratuluje, na prawdę robią robote :)
    Dzięki Darku😃
    No właśnie Aldik, kilka tysiaków trzeba za takie wydać. Do tego oponki i wychodzi bliżej 10tys. A przedemną wyjazd wakacyjny w sierpniu i wymiana uszczelniaczy, olejów itp. Ale powiem wam, że jest mego różnica między orginałami a "innymi" felgami. Jak piaskowaliśmy konkretną przemysłową piaskarką to na moich robiły sie delikatne dziurki które bez problemu po dwóch przejściach podkład zalał. A w drugich produkcji no name porobiły się dziury że całe szpachlować trza.
    Ostatnio edytowane przez ziemba12345 ; 29-06-2016 o 13:03

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,425
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja wole 10tys przeznaczyć na dbanie o stan techniczny :) Za to można wiele zrobić. A w końcu i tak 19tka to dla większości Kowalskich rozmiar z kosmosu :D

Podobne wątki

  1. [E38] Witam Wszystkich!
    Przez kuzi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-04-2015, 13:23
  2. [E38] Witam Wszystkich! :)
    Przez Emonix w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 11:21
  3. [E32] Witam wszystkich
    Przez gregor25 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-10-2011, 13:07
  4. [E38] Witam wszystkich :)
    Przez celi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 17:36
  5. [E32] Witam wszystkich
    Przez Rafał.Gliwice w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 18:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •