Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 78

Wątek: 745Li E66

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Jakub czytaj dokładnie.Olej w skrzyni zminiony.Widze że jak sprzedałeś swoją lalke 735 😂😂😂 to teraz napindalasz na e65.A w m3 sprawdzałeś luzy zaworowe ??

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  2. #42
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja to wszystko miałem porobione u siebie (pomijając alternator, rurki nie robiłem też bo niby na serwisie mówili że była wymieniana), tylko jak ktoś mi pisze że auto bez wkładu to oczekuje że to jest porobione. Nigdzie nie napisałem że e65 jest ' be be' każdy kupujący liczy się z tym czy owym. Swoją miałem 4 lata i dobrze wspominam choć nie ukrywam że kilka tematów na forum przyczyniło się do sprzedaży. Z olejem nie doczytałem, mój błąd.Co do m3 póki co wszystko jest ok, to co porobiłem po zakupie w niej opisałem w temacie powitalnym , nikt mi przy sprzedaży nie mówił bez wkładu ;). Faktem jest że na dzień dzisiejszy e65 bym nie kupił nawet za 20 tys.chyba że 3.0i .
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 10-01-2016 o 19:47

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez zuczek09 Zobacz posta
    Za ta cene daje jej do 2 lat na portalu aukcyjnym...

  4. #44
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,448
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Za ta cene daje jej do 2 lat na portalu aukcyjnym...
    Też mi się wydaje, że będzie ciężko za tę cenę sprzedać. Rurka, uszczelniacze to są klasyki w N62, ale oprócz tego są też elementy eksploatacyjne takie jak: pompa wody, potencjalnie wahacze, potencjalnie łożyska, przegub wału, które też swoje kosztują i które przy takim przebiegu auta mogą być już do wymiany.

    A żeby było śmieszniej to wymiana oleju w skrzyni to jest najtańszy serwis eksploatacyjny w porównaniu do rzeczy, które wymieniłem, więc jakim cudem aż 37k PLN?

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    37 to cena nie ralna za przedlift.Ja za swoją bym wołał do 30.Myśle że 28 i bym sprzedał na dzień dzisiejszy.Nie ma co sie czarować cenowo i liczyć na zyski na e65.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja mojej bym za 30 nie oddał. Jak bym miał sprzedawać to tylko w Niemczech. Ceny bardzo zadbanej E65 z motorem M54 są dosyć wysokie a i tak jest ich mało.

    Cytat Zamieszczone przez zuczek09 Zobacz posta
    Normalna cena za w miarę zadbany egzemplarz.


    Ostatni raz zwracam uwagę!!!!
    Edytuj posty!!!
    Kolejny raz ,będzie nagroda.
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 10-01-2016 o 22:49

  7. #47
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Normalna ale mało realna.Ja zawsze mam ciśnienie jak sprzedaje.Dlatego często kupuja moje auta znajomi.Zazwyczaj mam już nowszy model a stary poprostu mi wadzi.Zarabiam na czym innym,więc zawsze sie dogadywałem z 1 klientem.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  8. #48
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    A kto bogatemu zabroni..hehe Można i tak. Na tyle co ja Ciebie Jaro poznałem to sam osobiscie w ciemno od Ciebie auto bym kupił i jeszcze wychodzi na to ,że w atrakcyjnej cenie. :)

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    115
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Sanok

    Post

    Jest to moja 3 siódemka i wiem co polecam. Nie chciało mi się zbytnio opisywać co i jak, bo do końca nie chce jej sprzedawać a muszę coś kupić mniejszego gdyż mojej kobiecie nie idzie jazda tym samochodem. W samochodzie było wymieniane : podpora wału , regeneracja lamp przednich ( odbłyśniki, czyszczenie od środka , matowanie i polerowanie z zewnątrz ), w skrzyni olej i filtr ( brak wycieków ) , 2 tygodnie temu olej wspomagania + dd , udrożnienie i przegląd wszystkich kanałów odprowadzających wodę z samochodu , pompa wody+ pasek ( był wyczuwalny luz ) , uszczelka podstawy alternatora , nowa chłodnica (stara się rozszczelniła ) , nowy akumulator + regeneracja alternatora + nowy power moduł ( kradła prąd i została postawiona zła diagnoza gdyż winny był moduł od głosu ) , nowa opornica dmuchawy , nowe przednie tarcze BMW + klocki ferrodo , zaciski pomalowane na ciemny złoty kolor , nowe opony dunlop 265/35/20 przód tylne michelin 295/30/20 około 60% , nowe świece beru 8x , przepływomierz bosch, płyn chłodniczy , tuleje przednich wahaczy lemforder , reduktor lpg KME po regeneracji na oryginalnych membranach . Sądzę że niczego nie pominąłem , a to są same naprawy zrobione za mojej kadencji w ubiegłym 2015r, nie mówię o tym co było robione w Niemczech ( rura wody na 100% a uszczelniacze sądzę że też, gdyż było tam kilka napraw w serwisie z których ciężko było się wyznać co oznaczają ) zdjęcia przed zakupowe posiadam jak i sprawozdanie z auto DNA. Samochód wart swojej ceny i taniej go nie sprzedam jak to już dziś mówiłem kilku osobą. Jedynie co to mogę dodać opony letnie w podobnym stanie. Wszystkie stare części z tego samochodu posiadam łącznie z zderzakiem ( zmieniałem bo wole Mpakietowy czy jak mówicie po lifcie ) w planach miałem zmienić również klapę na polift ale po dwóch sztukach uszkodzonych przez kuriera dałem sobie spokój).
    Ostatnio edytowane przez zuczek09 ; 10-01-2016 o 22:34

  10. #50
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Tez bym taniej nie oddał.Za dobre auto trza zapłacić. Amen

Podobne wątki

  1. [pozostale] zakup e65 745LI z USA
    Przez szatann w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 11:25
  2. [E65/66] e65 745Li
    Przez fragli w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 12:38
  3. [e66] BMW 745Li
    Przez wilo001 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 07-01-2008, 16:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •