Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 79

Wątek: 7er w GermanStyle "ciemno,nisko,szeroko.."

  1. #61
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    nie chcę się wymądrzać ale czy nie mieliśmy tu wklejać fot w GS? bo na razie to powstała tu dyskusja z której w sumie nic nie wynika. Co to jest german? Według mnie choć nigdy w to głęboko nie wnikałem to gleba, fela i wygładzenie karoserii (brak znaczków itp), ale tak jak wyżej napisane różne style się przenikają i to jest normalne bo każdy z nas jest inny.

  2. #62
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    http://img718.imageshack.us/img718/4572/55002z.jpg

    to dla mnie jest wasz gierman :D ale chwilowo bez BlackHellek i na ori kierunkach...

  3. #63
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    No wiesz co Hajtekowe e34 jak można nie określić German-Style czyli do GS'u z nim :D

    ________________________________________

  4. #64
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Coś ostatnio nie zagladalem do tego tematu,i zgodzę sie z Dawidem! :)
    Założyłem ten temat by poogladac wszelkie 7er w GS bo nie jest ich wyjątkowo mało i myśle,ze razem uda nam sie zdobyć wiecej wizualnego punktu dla uciechy oka.. :D

    Panowie,wieczorami paluszki spod kołdry na stół i szukamy! ;)

  5. #65
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Dawid7er Zobacz posta
    nie chcę się wymądrzać ale czy nie mieliśmy tu wklejać fot w GS? bo na razie to powstała tu dyskusja z której w sumie nic nie wynika.
    Cytat Zamieszczone przez grabol Zobacz posta
    Panowie,wieczorami paluszki spod kołdry na stół i szukamy!
    BARDZO MĄDRE SŁOWA! Zatem weźmy je sobie wszyscy do serca ;)

  6. #66
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    zrobi ktoś VT mojej na germana ? To podeśle zdjątko :)

  7. #67
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Super, to czekam na te "giermany"
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  8. #68
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Hajtekowe e34 coś ostatnio nie widać jakieś mody chyba z silnikiem ma, też jestem z WND i po głowie mocno chodzi mi german w mojej e38:D

  9. #69
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna

  10. #70
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Nic dodać,nic ująć ideał:) . Co to za felgi? Czyżby OZ racing futura?
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •