Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: Odwieczna walka dobra ze złem: co lepsze w F01 - benzyna czy diesel?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    13
    BMW
    X5
    Skąd
    Warszawa
    Ale sądzisz że 730d f01 będzie mniej awaryjna przy krótkich przebiegach niż 740i polift ? W końcu to codzienna jazda po 500 metrów, on nawet nie nagrzeje się.

    Poniżej moja opinia na temat i3 z innego postu, wklejam bo może ktoś ma jakiś dylemat i się zastanawia.

    Witam, jestem posiadaczem od kilku miesięcy i3 ale z REX czyli z silniczkiem spalinowym jako agregat prądotwórczy. Żonie dałem do jazdy przy domu X5 E70 4.0D a a jako że mam do pracy w Wawie w jedną stronę 20 km to jeżdżę i3. Jako drugi samochód MEGA, same superlatywy. W zimie na śniegu słabo ale to samochód miejski. Naprawdę polecam jak ktoś się zastanawia. Jak żona bierze mój bo jadę w trasę to mówi że wolała by nim jeździć niż X5. Ma kopa w każdym momencie. Zawraca w miejscu. Przejechałem nim już kilka tysięcy kilometrów a spaliłem 6 litrów paliwa. Ładuję trochę u siebie w garażu, jak jestem na zakupach w Lidlu to mam szybkie ładowanie za darmo, w pracy w garażu. Przesiadłem się z X5 ze względu na oszczędności na paliwie i wygodę w jeździe :) Zawsze jak przechodziłem obok i3 jak byłem w serwisie to się uśmiechałem pod nosem kto takie gó...no kupuje. Ale jak mi dali na dwa dni do testów, po miesiącu jeździłem już swoją i3. Gwarancja na baterie 8 lat lub 100kkm. Jak go kupiłem miał 24 tyś przejechane i jest z 2014 roku. Tak że nie obawiam się o baterie. Polecam.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 11-01-2019 o 08:58

  2. #2
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tomaug Zobacz posta
    Ale sądzisz że 730d f01 będzie mniej awaryjna przy krótkich przebiegach niż 740i polift ? W końcu to codzienna jazda po 500 metrów, on nawet nie nagrzeje się.
    Podejrzewam, że 740i lepiej będzie taki tryb znosić. Na szybko na OtoMoto sprawdziłem i stoi kilka poliftów.

Podobne wątki

  1. Zderzak przedni BMW e38 różnice benzyna/diesel
    Przez BlackSpeed w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-02-2014, 14:42
  2. [silnik] E65 Benzyna czy Diesel?
    Przez LUKASZLEEDS w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 24-01-2014, 16:35
  3. [zawieszenie] EDC vs ZWYKŁE AMORTYZATORY, co lepsze?
    Przez deim-s w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-2012, 18:38
  4. ktore lepsze?
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-09-2008, 18:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •