Witam. Dwa dni temu sprzedałem swoje ukochane E32, teraz rozglądam się za nowym nabytkiem. Wybór padł na E65, oczywiście jak zwykle lektura forum pomaga, natomiast jeśli chodzi o E65 ciągle się dokształcam.
Udało mi się znaleźć takie auto https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6AAtA8.html z wyposażeniem które mi odpowiada. Wg vinu auto posiada adaptive drive. Czy to jest coś na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, jest problematyczne i naprawy mogą być upierdliwe i kosztowne? Następna rzecz, opcja S843A MOTORAUSLEGUNG - redukcja mocy... Czego mam sie po tym spodziewać? Rozumiem że auto nie ma fabrycznej mocy 231 KM tylko założony jakiś kaganiec? Oglądająć to auto wchodziłem w menu serwisowe. Zdziwiła mnie jedna rzecz, Oil level too high. Na chłopski rozum albo auto pali olej i ktoś dolał za dużo, albo wtryski leją, ew. DPF próbuje sie wypalić i zalewa paliwem. Czy któryś z tych wariantów także może przekreślać to auto czy to pierdoła która w miare szybko się naprawi? Dodam że auto ładnie odpaliło i chodziło równo, nie kopciło. Niestety nie miałem okazji się przejechać.
Tarcze na pierwszy rzut oka mają próg około 1-1.5 mm, poza tym wszystko inne bez zarzutu, z wyglądu. Przebieg potwierdzony. Niestety nie wiem nic o historii tego auta jeśli chodzi o wypadki/kolizje. Czy biorąc pod uwagę wyposażenie można ryzykować zakup bo te rzeczy są do ogarnięcia czy szukać czego innego? Muszę przyznać że oglądałem już kilka E65 w tej cenie i z podobnym przebiegiem, niestety wyglądały jak kocmołuchy i szczerze mówiąc moje 26 letnie E32 prezentowało się o niebo lepiej. Pozdrawiam i proszę o uwagi :)