Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    1
    BMW
    A6 C5
    Skąd
    Gdynia

    Post Witam

    Cześć
    Jestem wielkim fanem BMW 7 a szczególnie modelu e65. Ostatnio spojrzalem na ceny i zastanawiam się nad kupnem przedlftowego 730d do 40k. Mam nadzieje że na forum sie dowiem czy warto :)

  2. #2
    Vip Vip Awatar marcin8181
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    757
    BMW
    E65 750i (Shirley), 2005` N62B48B , e46 coupe 2.5 lift m3 (Buba)
    Skąd
    Piastów
    witam

    Czy warto to sam dojdziesz do odpowiednich wniosków.. znajdą się zwoelnnicy tego modelu jak i przeciwnicy.... ja mam e38 i też myślalem nad tym modelem lub nad e66 ale czasem jak slysze co sie tam dzieje jak juz cos pada... to wole swoją staruszke ;)

    Na początek lektura :)

    http://7er.pl/showthread.php/48698-U...o-%C5%9Awiecie

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IceMan11
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    137
    BMW
    E39 528iA 1999
    Skąd
    Kościan
    Cytat Zamieszczone przez Bdebo Zobacz posta
    Cześć
    Jestem wielkim fanem BMW 7 a szczególnie modelu e65. Ostatnio spojrzalem na ceny i zastanawiam się nad kupnem przedlftowego 730d do 40k. Mam nadzieje że na forum sie dowiem czy warto :)
    Przedlift do 40k z silnikiem 3.0D? Spokojnie znajdziesz fajną sztukę. Silnik 3.0 to pewna i sprawdzona jednostka. Za te pieniądze jesteś w stanie kupić w naprawdę dobrym stanie E65, a to podstawa. Życzę powodzenia. Wybór auta jest IMO trafiony. Pozdro.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Witam. Tak jak Kolega pisze, za ta kase powinienes znalezc poszanowana sztuke i to nawet bardzo. Mi osobiscie wieloryby sie podobaja. Co do silnika - klekot jak klekot bedzie klekotal i jezdzil bo raczej udany jest.
    Owocnych poszukiwan.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Tylko ciężko znaleźć diesla z niewielkim przebiegiem. Ja w tych pieniądzach szukałbym już benzyny 745, na 760 ciut za mało myślę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •