Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 251

Wątek: [e32] 750iL Highline

  1. #151
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Sławku przepraszam ale apropo zdjęć to nie dałem rady ich w ten weekend zrobić. Tym razem postaram się ogarnąć te fotki dla Ciebie
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  2. #152
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    3
    BMW
    330ia
    Skąd
    lbn
    za to co zrobili z tymi zderzakami w ASO to powinni cie na kolanach przepraszac...
    mam nadzieje ze wystarczy ci zaparcia by ukonczyc projekt
    angliki
    czesci ,swapy,przekladki

  3. #153
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dorka Zobacz posta
    Sławomir śliczna .Co to moge tylko poradzić , do znalezienia schematów z elektryką uderzaj do ludzi którzy reanimują wiekowe pojazdy. W Bytomiu jest taka grupa osób, nie pamietam od nich adresu . Raz tam byłam, jedynie mogę spróbować dowiedzieć się choc nie gwarantuje ,że uda sie załatwić. Wszelkimi sposobami staraj sie dojśc do schematów aby w pełni zrobić ,szxkoda bylo by nie mieć wszystkiego a tak niewiele zostało ;) Powodzenia ;)
    Hej, ja jestem elektronikiem i też mam e32, elektrykę tych aut znam na pamięć. Chętnie Ci pomogę, oczywiście na odległość. Możesz mi napisać jakie masz problemy, a ja napiszę Ci tutorial i jakiś elektryk Ci to zrobi. Naprawiałem już nie jedne e34 i e32, przekazywane do mnie z serwisu ASO, kiedyś miałem więcej czasu:) Mam również wszelkie schematy, jak coś potrzebujesz. Bardzo jestem wyczulony na wysokość NIVO, u Ciebie jest za wysoko z tyłu ustawione :) Robiłem remont NIVO u siebie, więc też służę pomocą w tym jak i innym zakresie w e32.
    pozdrawiam Bartek

  4. #154
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    320
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Dopiero teraz zauważyłem tą wypowiedź. NIVO to mi się cały czas zaświeca chwilę po ruszeniu, z tego co wyczytałem na forum, gruszki mogą być do wymiany. NIVO z przodu natomiast jest całkowicie odłączone, a widać na amortyzatorach wtyki. Nie wiem jak to z tym jest, jak to się odłączy, to się ustawia pośrodku? Generalnie przednie amortyzatory chodzą fajnie miękko, a tylne wpierw dziwnie, potem wyskakuje błąd i są twarde.

    Generalnie mam już auto po obu reklamacjach (skrzyni biegów oraz malowania zderzaków), na razie muszę ruszyć dupę i załatwić zgubiony bębenek z zamka klapy, jak to zrobię, to do elektryka trzeba będzie jechać. Dostałem namiar podobno na kogoś, co się na BMW zna, się zobaczy, ile da rady. Generalnie w razie czego, to nawet do Radomska mogę auto podrzucić, dla mnie to nie problem.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  5. #155
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej, pewnie mówisz o EDC, jeżeli jest odłączone to będzie najbardziej miękko. NIVO to tylko poziomowanie. Dobrze by było jakbyś podjechał na zlot w maju to byśmy sobie przedyskutowali wszystkie sprawy.
    pozdrawiam Bartek

  6. #156
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Mylisz Nivo z EDC.

    To co piszesz o złym amortyzowaniu tyłu jest winą nie sprawnego układu hydraulicznego poziomowania, słusznie wskazywane są najczęściej akumulatory ciśnienia.

    Odłączone EDC nie będzie przeszkadzać, pozostanie w położeniu "komfort", przy uszkodzeniu brak reakcji na przycisk S/K.

    Przy uszkodzeniu Nivo masz komunikat na OBC i blokade. Dyskusja odnośnie wymiany amortyzatorów tylnych z Nivo i EDC w tym zielonym Highline odbywała się już na forum i nawet brałem w niej udział, udzielając info odnośnie oryginału Boge.
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #157
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    320
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Gdzie jest ten wątek, to sobie poczytam
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  8. #158
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    Gdzie jest ten wątek, to sobie poczytam
    Str. 6 tu: http://7er.pl/showthread.php/10044-e...ighlight=cinek
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #159
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    320
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Rozpoczynam właśnie sezon wiosenny. Na fociach widać jak pomalowane mam zderzaki po poprawce :)


    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  10. #160
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    no teraz prawidłowo to wygląda :) a w E36 co pod maską siedzi??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •