Cześć. Mam na imię Kamil. Od 2 dni posiadam e66 750 z 2007. Z zawodu jestem lakiernikiem wiec jak ktoś ma jakiś problem z dziedziny lakiernictwa to postaram się pomoc.
Wersja do druku
Cześć. Mam na imię Kamil. Od 2 dni posiadam e66 750 z 2007. Z zawodu jestem lakiernikiem wiec jak ktoś ma jakiś problem z dziedziny lakiernictwa to postaram się pomoc.
Witaj kolego.Fajnie że 750i a nie jakieś tam sadze z komina.Dawaj fotki.
Przy obecnych cenach gazu diesla nie opłaca się kupowac. Nie napisałem że bymka ma instalke prinsam. Fotki i relacja z napraw bedą w przyszłym tygodniu bo teraz jestem robotą zawalony. Umówiony jestem już na pranie bo poprzedni właściciel palił i jasna podsufitka trochę pociemniała. Potem na wymiane oleju w skrzyni, uszczelniacze zaworowe i olej wraz z kompletem filtrów, wzmacniacz logic 7 do naprawy, zakup modułu klapy, wgranie polskiego menu do kompa, zmiana xenonów na philipsy, przyciemnienie wszystkich szyb i zakup ładnych 20" Jest tego troche ale powoli się zrobi.
Wczoraj ruszyły prace przy 7. Udalo sie sparować telefon z samochodem. Kod pin spisalem z modułu bluetooth. Przyszły końcówki mocy do wzmacniacza wiec dzisiaj go wyciągam a jutro lutowanko. I dzisiaj zawoże letnie aluski na zdjęcie opon i biore sie za regeneracje i lakierowanko felg. Do soboty będa jak nowe.
Witamy pochwal się fotkami auta.
Fotki wrzuce w niedziele. Jak do soboty zrobię te koła to w niedziele zrobie mojej śnieżynce sesje😊
Panowie. Tak sobie teraz myślę, czy nie przelakierować tych felg na biało? Samochód jest biały i białe aluski powinny fajnie wyglądać. Felgi 19" bmw 10 ramienne z wklęsłym środkiem. Co o tym sądzicie? Może ma ktoś zdjęcie białej e65 na białych felgach?
Edit.
Po przejrzeniu netu i znalezieniu tego tematu
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...6895&start=690
postanowiłem, że felgi będą białe. Kolor nadwozia, czyli alpinweiss3. Dzisiaj zabieram je do firmy i się za nie ostro biore.
Moim zdaniem chociaz nie przepadam za E65/E66 to będzie mega kozak!
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...0c1a6be2f6.jpg
Niestety, z powodu nawału pracy temat felg skonczył się narazie na wypiaskowaniu. Jedna felga mo spory ubytek na zewnętrznym rancie i trzeba to będzie nadlac tigiem i obrobić.
Od poniedziałku bunia idzie na warsztat na wymiane uszczelniaczy,olejów w tym w asb, klocków, zawiechy itp. Jeżeli ktoś doświadczony ma jakieś informacje co przy okazji ww. czynności można zobaczyć/zrobić, to z chęcią posłucham. Głowice będą ściągane.
Edit
Uszkodzona felga nadlana i obrobiona, wszystkie zapodkładowane epoxydem i dzisiaj wieczorem bedzie lakierowanie.
Felgi założone. Tak to wygląda
http://www.fotosik.pl/zdjecie/f359049a4798d55a
http://www.fotosik.pl/zdjecie/498b83ab3c8d1daa
Każdy ma inny gust. Dla mnie wygląda to bardzo fajnie😊
Problemem było znalezienie warsztatu który założy te felgi. Jak znalazłem to koleś najpierw wyskoczył z jakimś komputetem i posprawdzał czujniki. Okazało się, że dwa nie działały. Nie chciałem bawic się w przekładki czujników z zimowych felg i kupiłem u niego czujniki. I tak przekładka opon kosztowała mnie 400zł. A w pandzie płaciłem 40zł😁
Mogę się nie wypowiadać ?
Bez komentarza.Chyba sete walne z tego widoku,bo smutno mi...
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
jak dla mnie tragedia ale ważne ze Tobie się podoba :)
Autko wygląda super, ale no wybacz, wiem że o gustach sie nie dyskutuje, ale wyglądają jak w starym kadecie pomalowane sprayem :D I w ogóle to masz tam dobre opony !? Te koła jakieś małe wyglądają, chyba że takie złudzenie przez ten kolor.
To, że wam sie nie podobają to przeżyje. Ale tego, że waszym zdaniem wyglądają jak wiejski tuning już nie. Powiedzcie co jest nie tak? Kolor nie pasuje do tego samochodu, do białej budy, a może do tego wzoru felg? Rozumiem jakby były jakieś zielone czy pomarańczowe, ale są białe. Orginalne srebrne są takie nijakie a takie połączenie zajebiście mi się podoba. Miałem kiedyś czarne w białym samochodzie ale to już wogóle była porażka. Może rzeczywiscie mam taki spaczony gust i nie widze, że to tandetnie wygląda? Nie mam już 20 lat i nie chce być postrzegany jak wiejski dres przez głupie felgi.
Lakierując takie felgi tak jak lakieruje się samochody a nie proszkowo, naprawdę się trzeba narobić. Dlatego nie piszcie tu o sprayach bo to dobre dla przysłowiowego Heńka ze stodoły.
W I T A M :second:
wszyscy krytykują białe auto i białe fele ale jak by były srebrne wyglądało bo to jeszcze gorzej :croc:
Po 1. tam jest chyba zły rozmiar opon, ewentualnie patrz pkt 3.
Po 2. auta w tym kolorze wydają się większe niż są w rzeczywistości.
Po 3. białe auto musi mieć dużą felgę, bo inaczej będzie wyglądało jakby miało za małe koła.
Po 4. być może byłoby lepiej (o ile można tak powiedzieć w tym przypadku) gdyby lakier na felgach był w tym samym kolorze co buda, a nie wzięty z d*&y.
Po 5. nie wiem co złego i nudnego jest w kolorze srebrnym.
Po 6. malowanie całych kół na biało pozostawmy właścicielom VW, Audi i Opli.
Biały long wygląda konkretnie wręcz majestatycznie, ale tymi kołami zrobiłeś z niej wielką białą kupę.
Auto masz w chromach, więc koła powinieneś zostawić srebrne ewentualnie w chromie.
Sam napisałeś, że nie masz już 20 lat. Więc "pędzel" do łapki i daj temu longowi taki wygląd na jaki zasługuje - czyt. dorosły/męski.
Nie no, rozmiar opon jest orginaly275/40/19 i 245/45/19. Co do koloru to rzeczywiście dałem troche dupy bo miał być 300 z bmw a wziąłem nie wiem czemu z mercedesa.
Srebrny kolor jest poprostu bardzo popularny. A białe felgi i biała buda zajebiście mi się podobają. Fakt, felgi wyglądają na trochę za małe. Ale na 21" nie wiem czy da się jeszcze jeździć. Zaraz się rozejrze po necie.
A mnie sie podoba...
Pozdro.
Jasny grafit powinien być wg.mnie.
Ciemne felgi giną na białym samochodzie. Zresztą nie tylko na białym. Już takie kiedyś miałem i nigdy więcej.
Jak rzadko zgadzam sie z Jaro5 tak tu ma świętą racje. Grafit. A te białe właśnie giną i wydają sie malutkie. Ja to w ogóle poszedłbym po całosci i obniżył i wsadził dystanse. Lakier auta na foto wygląda pięknie - wyglądało by to mega.
Nie jestem fanem czarnych felg ,ale w tym wypadku jak by były GLANZSCHWARZ to by było mega w porównaniu do tych białych.
W 90" latach fiaty 126p tak tuningowali ,że robili je całe na biało włącznie z kołpakami ale to było 25 lat temu ,a nie słyszałem aby ta moda wróciła. :)
Ja bym zrobił kolor z BMW 237 Granitsilber lub 871 Dark Silver met. ewentualnie czarny połysk no ale to Twoja fura.
Mi średnio szczerze mówiąc podoba się białe e65 ale koła ogólnie rzecz biorąc pasują tak samo jak ta tylna ramka na rejestrację....
Nie no, miałem już czarny połysk i była tragedia. Wogóle felgi nie widać. Pooglądajcie sobie zdjecia samochodów na czrnych felgach. Dla mnie to wogóle nie wygląda i nie ma opcji żeby tak zrobic. Zgadzam się że te 19" jakieś takie małe sa. Ma ktoś 21"? Da się na tym jeździć? W phaetonie miałem 20" i było spoko ale tam pneumatyka była. Jakiś fajny wzór ktoś podrzuci? Widziałem kiedys na forum u kogoś 21" na e65 takie chyba 5 ramienne łopaty ale nie pamiętam numeru.
Koledzy ale felgi już pomalowane😀moze kolego ziemba przemaluj felgi i auto ale umów sie z lakiernikem że może niedługo wrocisz bo kolor nie podszedł i tak w koło(żart).Panowie kolega wylożył worek siana na auto ,koło itd a jedziecie po moim zdaniem kazackim białym 7er tak że hej...
Heh, z przelakierowaniem ( nie mylić z malowaniem) nie ma problemu bo jestem lakiernikiem. Ciesze się, że chociaż Tobie Niestepne podoba sie moja 7😊 Samochód napewno zostanie biały i felgi też. Niedługo dojdzie też przyciemnienie szyb. Ale nad 21" juz niestety poważnie myślę. Oczywiście tylko białe😊
Idę na piwo :)
Edit Jakiej firmy farbami lakujesz ?
P>S> Wyrzuć tego fejtka z podpisu :)
Życzę owocnych poszukiwan 21 cali😀
W południe lepiej nie pić. Poczekaj do wieczora😊
Niestety nie wiem jak zmienic teraz cokolwiek w profilu. Znikneła mi ta opcja
Phaeton
http://www.fotosik.pl/zdjecie/bb2e317244116462
Bardzo fajny samochód. Dużo wygodniejszy od e65. Drugi raz bym nie zamienil go na 7 tylko kupił nowszego.
Lakierów używam Duponta i RMa. A w przemyśle, bo i to robię Barpimo.
https://www.google.pl/search?q=white...gauF8gbGoeM%3A
Koło jak wyżej - NIE białe, zawias ok 3cm w dół i nic więcej nie trzeba w E66.
O właśnie, o takim myślałem. Jeździłeś na 21"? Jest na tym jakiś komfort? Jaki rozmiar opon by trzeba było kupić na takie felgi zalożone na e66?
Tak jak podejrzewałem, mimo że nie podoba mi się zbytnio e65 to na tych białych felgach i w białym kolorze wygląda mega, Gratuluje, na prawdę robią robote :)
Hahah każdy ma inny gust :) Ale w sumie to dobrze. Te felgi z google mega. Sam sie zastanawialem, ale kwestia komfortu no i wielu tysięcy złotych .
Dzięki Darku😃
No właśnie Aldik, kilka tysiaków trzeba za takie wydać. Do tego oponki i wychodzi bliżej 10tys. A przedemną wyjazd wakacyjny w sierpniu i wymiana uszczelniaczy, olejów itp. Ale powiem wam, że jest mego różnica między orginałami a "innymi" felgami. Jak piaskowaliśmy konkretną przemysłową piaskarką to na moich robiły sie delikatne dziurki które bez problemu po dwóch przejściach podkład zalał. A w drugich produkcji no name porobiły się dziury że całe szpachlować trza.
Ja wole 10tys przeznaczyć na dbanie o stan techniczny :) Za to można wiele zrobić. A w końcu i tak 19tka to dla większości Kowalskich rozmiar z kosmosu :D