Jakub czytaj dokładnie.Olej w skrzyni zminiony.Widze że jak sprzedałeś swoją lalke 735 😂😂😂 to teraz napindalasz na e65.A w m3 sprawdzałeś luzy zaworowe ??
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Wersja do druku
Jakub czytaj dokładnie.Olej w skrzyni zminiony.Widze że jak sprzedałeś swoją lalke 735 😂😂😂 to teraz napindalasz na e65.A w m3 sprawdzałeś luzy zaworowe ??
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Ja to wszystko miałem porobione u siebie (pomijając alternator, rurki nie robiłem też bo niby na serwisie mówili że była wymieniana), tylko jak ktoś mi pisze że auto bez wkładu to oczekuje że to jest porobione. Nigdzie nie napisałem że e65 jest ' be be' każdy kupujący liczy się z tym czy owym. Swoją miałem 4 lata i dobrze wspominam choć nie ukrywam że kilka tematów na forum przyczyniło się do sprzedaży. Z olejem nie doczytałem, mój błąd.Co do m3 póki co wszystko jest ok, to co porobiłem po zakupie w niej opisałem w temacie powitalnym , nikt mi przy sprzedaży nie mówił bez wkładu ;). Faktem jest że na dzień dzisiejszy e65 bym nie kupił nawet za 20 tys.chyba że 3.0i .
Też mi się wydaje, że będzie ciężko za tę cenę sprzedać. Rurka, uszczelniacze to są klasyki w N62, ale oprócz tego są też elementy eksploatacyjne takie jak: pompa wody, potencjalnie wahacze, potencjalnie łożyska, przegub wału, które też swoje kosztują i które przy takim przebiegu auta mogą być już do wymiany.
A żeby było śmieszniej to wymiana oleju w skrzyni to jest najtańszy serwis eksploatacyjny w porównaniu do rzeczy, które wymieniłem, więc jakim cudem aż 37k PLN?
37 to cena nie ralna za przedlift.Ja za swoją bym wołał do 30.Myśle że 28 i bym sprzedał na dzień dzisiejszy.Nie ma co sie czarować cenowo i liczyć na zyski na e65.
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Ja mojej bym za 30 nie oddał. Jak bym miał sprzedawać to tylko w Niemczech. Ceny bardzo zadbanej E65 z motorem M54 są dosyć wysokie a i tak jest ich mało.
Normalna cena za w miarę zadbany egzemplarz.
Ostatni raz zwracam uwagę!!!!
Edytuj posty!!!
Kolejny raz ,będzie nagroda.
Normalna ale mało realna.Ja zawsze mam ciśnienie jak sprzedaje.Dlatego często kupuja moje auta znajomi.Zazwyczaj mam już nowszy model a stary poprostu mi wadzi.Zarabiam na czym innym,więc zawsze sie dogadywałem z 1 klientem.
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
A kto bogatemu zabroni..hehe Można i tak. Na tyle co ja Ciebie Jaro poznałem to sam osobiscie w ciemno od Ciebie auto bym kupił i jeszcze wychodzi na to ,że w atrakcyjnej cenie. :)
Jest to moja 3 siódemka i wiem co polecam. Nie chciało mi się zbytnio opisywać co i jak, bo do końca nie chce jej sprzedawać a muszę coś kupić mniejszego gdyż mojej kobiecie nie idzie jazda tym samochodem. W samochodzie było wymieniane : podpora wału , regeneracja lamp przednich ( odbłyśniki, czyszczenie od środka , matowanie i polerowanie z zewnątrz ), w skrzyni olej i filtr ( brak wycieków ) , 2 tygodnie temu olej wspomagania + dd , udrożnienie i przegląd wszystkich kanałów odprowadzających wodę z samochodu , pompa wody+ pasek ( był wyczuwalny luz ) , uszczelka podstawy alternatora , nowa chłodnica (stara się rozszczelniła ) , nowy akumulator + regeneracja alternatora + nowy power moduł ( kradła prąd i została postawiona zła diagnoza gdyż winny był moduł od głosu ) , nowa opornica dmuchawy , nowe przednie tarcze BMW + klocki ferrodo , zaciski pomalowane na ciemny złoty kolor , nowe opony dunlop 265/35/20 przód tylne michelin 295/30/20 około 60% , nowe świece beru 8x , przepływomierz bosch, płyn chłodniczy , tuleje przednich wahaczy lemforder , reduktor lpg KME po regeneracji na oryginalnych membranach . Sądzę że niczego nie pominąłem , a to są same naprawy zrobione za mojej kadencji w ubiegłym 2015r, nie mówię o tym co było robione w Niemczech ( rura wody na 100% a uszczelniacze sądzę że też, gdyż było tam kilka napraw w serwisie z których ciężko było się wyznać co oznaczają ) zdjęcia przed zakupowe posiadam jak i sprawozdanie z auto DNA. Samochód wart swojej ceny i taniej go nie sprzedam jak to już dziś mówiłem kilku osobą. Jedynie co to mogę dodać opony letnie w podobnym stanie. Wszystkie stare części z tego samochodu posiadam łącznie z zderzakiem ( zmieniałem bo wole Mpakietowy czy jak mówicie po lifcie ) w planach miałem zmienić również klapę na polift ale po dwóch sztukach uszkodzonych przez kuriera dałem sobie spokój).
Tez bym taniej nie oddał.Za dobre auto trza zapłacić. Amen