Dokładnie, ja jestem bardzo zadowolony. Mocy trochę brakuje na autostradach ale chociaż silnik bezproblemowy. Miało być 4.2 ale szukanie dobrego 4.2 w dobrym wyposażeniu to niestety dłuuuuuga droga.
Wersja do druku
Dlatego napisałem o sprawdzeniu miejsc podatnych na korozje.
Kurcze to juz sam nie wiem.. czy lepiej robic te e65 zeby jakos jezdzila czy zmienic na wogole cos innego.. Ale jakby nie patrzyl BMW najbardziej mi sie podoba a jak mialbym blachy wymieniac i malowac to juz wole przy silniku pogrzebac..
Do W220 dołożyć 10t w miesiąc czasu to też nic wielkiego...Coś o tym wiem. A potem sprzedać? Bardzo ciężko....
Swoją wystawiłem za 22k. Przed lift ale wszystkie bolączki usunięte. Airmatic zrobiony na nowych częściach z ASO,amory również. Turbo,pompa,wtryski itd. Dosłownie wymienione wszytko a miałem może ze dwa konkretne tel i po tyg aukcję usunąłem.
Rdza owszem to problem ogólnie wszystkich mercedesów od 96r w wzwyż. Chociaż np u mnie tragedii nie ma. Na jednym nadkolu mam bąbelka jak 10gr . Ale np drzwi kompletnie nie gniją w porówaniu z E38
Ja ost jeździłem i spodobała mi się e klasa . Model od 2009. Skrzynia przy kierownicy. Wygodne. Fajnie zmienia biegi. Mało pali. Coś się zaczynam zastanawiać czy to nie będzie właśnie dobra alternatywa dla f ki . Tu na forum ciągle słyszę pozytywne opinie o mercedesie. Czyżby znów było to bezawaryjne auto ?
Mercedes zawsze był lepszy w każdej kwestii od BMW.To wiadomo nie od dzisiaj.
E65 jest w tej chwili autem niewartym jakichkolwiek pieniędzy.Może nie koroduje,ale wszystko sie sypie i odpada.
Nie wiem skąd czerpiesz tą wiedzę że Mercedes był lepszy od BMW ja mam 730D E65 rocznik 2006 już 5 lat, prawilny przebieg 230000km i złego słowa na nią nie powiem zasuwa aż miło, jak ktoś kupił gniota co ma 500000.km lub 600000.km przebiegu a szafę ma cofniętą na 200000.km to nie dziwne że pewne podzespoły już siadają i nie jest to moje pierwsze BMW jeżdzę nimi już 25 lat i mogę tylko powiedzieć SUPER MARKA o ile kupi się nie schetany i zadbany egzemplarz.
Bo mam porownanie-z tego czerpie wiedę.
Mam kolejne pytanie.. Czy zle ustawiony/niesprawny w 100% LPG moze powodowac takie bledy? Skasowalem bledy i na LPG cos kuleje a na PB chodzi równo.. Zrobie trase na samym PB i zobacze ..
A takie mam znowu bledy, jeden doszedl inny..
http://images75.fotosik.pl/259/6767ac612bd8a380.jpg
http://images77.fotosik.pl/260/9bdff616c1230bae.jpg
http://images77.fotosik.pl/260/7b00e18a57e9cc3d.jpg
http://images75.fotosik.pl/259/44084c6a6b3f1829.jpg
A tak wygldaja wykresy z inpy.. W normie są?
http://images77.fotosik.pl/260/ef7da017da8173db.jpg
http://images76.fotosik.pl/260/13b23fca760be2f4.jpg
http://images75.fotosik.pl/259/9a08b86d31a4dcd1.jpg
http://images75.fotosik.pl/259/8c19e628ad30880b.jpg
http://images78.fotosik.pl/259/24a988e3b689f824.jpg