Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 740i M-Sport / import Japonia

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2018
    Posty
    5
    BMW
    poszukiwane
    Skąd
    WARSZAWA

    Post 740i M-Sport / import Japonia

    hej!
    wpadła mi oko sztuka od Classic4U, mam prośbę o merytoryczne opinie: https://www.facebook.com/classic4Upl...56516091262844
    - czy warta ceny 37k (wiem wiem po ogłoszeniu ciężko to stwierdzić), ale jakieś wskazówki, może coś rzuci Wam się w oko niepokojącego
    - o co warto dopytać zanim pojadę ją ogładać - mam pół Polski do niej
    - z plusów - mój kumpel kupił od nich 3 auta już i twierdzi że są uczciwi, stąd moje zainteresowanie
    - więcej fotek pod linkiem: https://drive.google.com/open?id=1nu...g5O67RMqKdjL1L
    - Czy ktoś z Was orientuje się jak droga jest wymiana podsufitki w e38? czy to da radę jakoś naprawić bez wymiany? na fotach jakoś tego nie widzę
    - czy nerki nie powinny być czarne skoro to M-Sport i shadow line?

    vin: wbagg81060df91953

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Nerki w chromie to orginał.
    Podsufitkę obszyjesz sobie na nowo za tysiaka do dwóch - problem tylko bedzie z demontażem i montażem, bo nie jest to takie proste jak się wydaje

    30k można za nią położyć. 37 dałbym gdyby była w Longu i miała trochę więcej wyposażenia, bo ta to taki standard raczej,

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Za 2tyś masz nową podsufotke w Aso.
    Problem jest taki, ze nie wszystkie kolory są już dostępne..
    Z obszyciem może być klopot-kwestia dobrania materiału pasującego do reszty elementów wnętrza, tj.osłony słupków itp

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Z tego co ja widzę, to nie ma wątpliwości że auto jest w bardzo dobrym stanie, ale to nie jest typowa igiełka z Japoni. Widać wygniecione fotele, obdarte boczki fotela, kierownica najlepsze czasy ma za sobą, zniszczone pokrywy zaworów. Listwa dolna drzwi tylnych lewych dziwnie odstaje.

    Ciekawe ile była poprawiana w PL i jak. Widać ewidentne niedoróbki jakiegoś początkującego detailera. Np w kącikach ramion felg niepodomywane. Z przebiegiem koło 100kkm, to da się i z Niemiec znaleźć. Ale myślę że warto się tej sztuce przyjrzeć, niewątpliwie.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Ja niedawno kupiłem auto z Japonii i to wcale nie są takie perełki jak to się mówi o nich. ..

    Jak chcesz mam ładne ale tylko 735 :)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2018
    Posty
    5
    BMW
    poszukiwane
    Skąd
    WARSZAWA
    dzięki za opinie i wskazówki, na pewno przed zakupem planuję przegląd (pewnie ASO Rzeszów, jeśli ktoś ma inne tipy o serwisach w Dębicy lub okolicach prośba o info na priv)
    dla mnie ważne jest aby nie była ulepem, była sprawna mechanicznie i bez rudej, reszta to kwestia kosmetyki. kanapa wygnieciona mnie nie martwi, świeżo zostałem ojcem więc fotelik akurat tam wpadnie.

    735 dziękuję, tylko 4,4 :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Odradzam ASO jako miejsce gdzie Ci fachowo sprawdzą auto przed kupnem. Zapłacisz wiele, wiele więcej niż w standardowym warsztacie, a efekt żaden. Ogranicza się to do podpięcia kompa i tyle. Widziałem trochę bubli w internecie, widziałem jak sprawdzali klientowi moje auto. Odradzam.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2018
    Posty
    5
    BMW
    poszukiwane
    Skąd
    WARSZAWA
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Odradzam ASO jako miejsce gdzie Ci fachowo sprawdzą auto przed kupnem. Zapłacisz wiele, wiele więcej niż w standardowym warsztacie, a efekt żaden. Ogranicza się to do podpięcia kompa i tyle. Widziałem trochę bubli w internecie, widziałem jak sprawdzali klientowi moje auto. Odradzam.
    ok tylko alternatywę poproszę, przekopałem forum BMW i nie znalazłem polecanego serwisu w Rzeszowie do ktorego mógłbym się udać :/
    ASO twierdzi że potrzebuje 5h na przegląd przedzakupowy, za nic tysiaka nie biorą. chętnie zaoszczędzę kilka stów, tylko jak i gdzie? :)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez gebel Zobacz posta
    ok tylko alternatywę poproszę, przekopałem forum BMW i nie znalazłem polecanego serwisu w Rzeszowie do ktorego mógłbym się udać :/
    ASO twierdzi że potrzebuje 5h na przegląd przedzakupowy, za nic tysiaka nie biorą. chętnie zaoszczędzę kilka stów, tylko jak i gdzie? :)
    Nie byłem, ale ASO w Rzeszowie ma gorsza opinię od większości mechaników Januszów. Pytaj https://www.car-connect.pl/pl/rzeszow bardzo miły i fajny gość, możesz też próbować http://www.wlazlo.rze.pl/ chociaż on bardziej elektroniką się zajmuje, i swego czasu poprawiał auta po ASO Rzeszów.

    inny warsztat http://rs-service.eu/serwis/ też powinien pomóc

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    jak masz być ocjem i to ma byc dupowóz to na co dzień różnica między 4,4 a 3,5 jest żadna ale to po za tematem

    też uważam, że aso gówno wie o tych autach bo są za stare zwyczajnie

    dobry warsztat i jedziesz z koksem

Podobne wątki

  1. [E38] Witam wszystkich 740i m sport m62b44tu
    Przez daniel187 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-07-2018, 23:21
  2. E38 740i sport? japonia
    Przez Dziewon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-03-2017, 09:49
  3. e38 750iL import Japonia
    Przez Jakub w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 02-09-2015, 09:53
  4. [E38] BMW e38 740i sport
    Przez kams w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 19:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •