Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56

Wątek: jakie klocki hamulcowe lepsze?

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Mam na tyle klocki Brembo i nie pylą tak jak TRW przednie, rzekłbym że prawie w ogóle nie pylą, a do tego bardzo ładnie i szybko dotarły się z tarczą TRW.
    Ostatnio edytowane przez Bartos ; 13-09-2015 o 13:00

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    W E38 mam klocki TRW i mocno pylą. Trzeba co chwila jechać na myjkę. Za to do Berlingo założyłem teraz ceramikę ATE i jest super. Felgi są cały czas czyściutkie. Żałuję że nie założyłem takich do E38. Kosztuję ciut więcej ale warto.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    290
    BMW
    e38 m62b35
    Skąd
    olsztyn
    nie wiem jakie mam z przodu bo jeszcze nie wymieniałem ale strasznie syfią! za to z tyłu mam tarcze trw a klocki zimmermana i hamują bardzo dobrze a do tego felgi są czyste

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez koziol1102 Zobacz posta
    nie wiem jakie mam z przodu bo jeszcze nie wymieniałem ale strasznie syfią! za to z tyłu mam tarcze trw a klocki zimmermana i hamują bardzo dobrze a do tego felgi są czyste
    To akurat oczywiste, że felgi z przodu są bardziej zasyfione niż z tyłu. Przecie klocki z przodu drą się 3x szybciej więc i pylą też 3x bardziej ;)

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    miałem z przodu Textar i wywaliłem ( wyglądają jak nowe )po jednym dniu felgi już szare :(
    teraz EBC i po tygodniu felgi lekko przykurzone :)
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  6. #36
    Początkujący Użytkownik Awatar przemtos
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    64
    BMW
    745d e65
    Skąd
    Chełmno
    A ja moge wam polecić Zimmermana ale tylko tarcze. Sport coat Z i do tego klocki black howk. Noe pyla a po 20 tys km zero zużycia. Jedyna wąda to to ze misza sie rozgrzać


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Using Tapatalk

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar warszawa_24
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    151
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Słubice
    Dzięki chłopaki, zwłaszcza Ci co macie TRW za odpowiedzi :)
    Czyli Brembo lub EBC.

    Słowik - a berlingo też ma tarcze TRW? Oraz czy możesz podpowiedzieć jaki masz komplet na przodzie i czy nie jest krzywy? :)
    Chciałem coś z oferty IC - z tego co piszecie jest tylko ATE Ceramic, teraz kwestia, czy Słowik ma je z tarczą TRW...

    Co ciekawe, Brembo jest na Allegro i kosztuje 107zł a ja za TRW w IC ze zniżkami około 30% płaciłem 133zł. Ale skoro mają być lepsze to zaraz trzeba zamówić.
    Ostatnio edytowane przez warszawa_24 ; 11-09-2015 o 17:47

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    ja płaciłem za EBC 22funty :)
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez warszawa_24 Zobacz posta
    Dzięki chłopaki, zwłaszcza Ci co macie TRW za odpowiedzi :)
    Czyli Brembo lub EBC.

    Słowik - a berlingo też ma tarcze TRW? Oraz czy możesz podpowiedzieć jaki masz komplet na przodzie i czy nie jest krzywy? :)
    Chciałem coś z oferty IC - z tego co piszecie jest tylko ATE Ceramic, teraz kwestia, czy Słowik ma je z tarczą TRW...

    Co ciekawe, Brembo jest na Allegro i kosztuje 107zł a ja za TRW w IC ze zniżkami około 30% płaciłem 133zł. Ale skoro mają być lepsze to zaraz trzeba zamówić.
    Tak, tarcze zakładałem TRW bo robi na oryginał i zakładałem nowe razem z klockami. Ważne! Jak chcesz założyć ceramiczne klocki to tylko na nowe tarcze. Nie można ich zakładać do tarcz które jezdziły ze zwykłymi klockami. Sam nie wiem dlaczego ale tak się dowiedziałem. Nie można ich również zakładać do nacinanych tarcz.

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar warszawa_24
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    151
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Słubice
    No to kupię Brembo jak tak, dzięki wam bardzo :)
    Słowik a co masz na przodzie? Bo widzę, że masz 728 jak ja.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •