Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Słaby xenon? Nic nie widać podczas deszczu? REGENERACJA ODBŁYŚNIKÓW! Czytaj

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    233
    BMW
    e38 m62
    Skąd
    choszczno
    Wszystko pasuje tez takie mam, ale temat jest o polerce odbłysnika takze rozmawiajmy na ten temat

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    23
    BMW
    E38 740i lift
    Skąd
    Nowy Sącz
    A robił juz ktoś z Was ta polerke odblysnika? Jaki efekt?

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cześć,przeprowadzał ktoś ostatnio proces regeneracji odbłyśników?Jeśli tak to proszę o opinię na temat wykonanej usługi.Co,jak i za ile?Zadowolenie z efektu?
    Przy okazji,ma ktoś namiary na klosze reflektorów?Chodzi mi o xenon do przedlifta.Wiem,że są dostępne w ASO,ale jeśli da się kupić nieco taniej,a jakość będzie podobna to nie chce koniecznie przepłacać..

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 740iA 1999 r.
    Skąd
    Warszawa
    Kolega robił w polifcie E38 gdzieś w Otwocku. Efekt po zabiegu to jak porównanie dnia do nocy. Zabieg kosztował ok 400. Jak znajdę namiar to dopisze

    Wysłane z P9 lite
    Pozdrawiam Jaro

    ex 540i 6b
    ex e39 525i
    ex e38 735iA
    ex e39 540iA

  5. #25
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,232
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Cześć,przeprowadzał ktoś ostatnio proces regeneracji odbłyśników?Jeśli tak to proszę o opinię na temat wykonanej usługi.Co,jak i za ile?Zadowolenie z efektu?
    Przy okazji,ma ktoś namiary na klosze reflektorów?Chodzi mi o xenon do przedlifta.Wiem,że są dostępne w ASO,ale jeśli da się kupić nieco taniej,a jakość będzie podobna to nie chce koniecznie przepłacać..
    Cytat Zamieszczone przez jarogmur Zobacz posta
    Kolega robił w polifcie E38 gdzieś w Otwocku. Efekt po zabiegu to jak porównanie dnia do nocy. Zabieg kosztował ok 400. Jak znajdę namiar to dopisze
    Jak w Otwocku to pewnie u Grabola. Krzysiek się tym zajmuje i z tego co widziałem u niego na FB, to rzeczywiście renowacja robi wrażenie, a różnica jest zauważalna. Przy okazji rozważ bi-ksenon, bo on tym też się zajmuje. Jakbyś chciał namiary to pisz na PW albo dzwoń ;)

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Tuczi ,jesteś pewien,ze Grabol napyla odblysniki srebrną powłoką?To,że regeneruje klosz i szkiełka pod nim to wiem,ale z tym napylaniem pewny nie jestem,a głównie o to mi chodzi.Reszta będzie nowa.

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice

    Post

    Impex, ja wysyłałem kilka kompletów lamp na kompleksową regenerację do firmy HC-Regeneracja Hubert Cugier. Ale były to lampy, których sam nie potrafiłem rozkleić (E39 LCI, E65 preLCI oraz LCI). Efekt powalający- kiedyś wrzucałem na forum. Na Twoim miejscu wysłałbym odbłyśniki do nich (koszt napylenia obu nie powinien przekroczyć 200 zł). Do tego dokupiłbym zamienniki szkieł reflektorów, ale koniecznie jakieś markowe, np. Bosch (sam takie kiedyś do przedlifta wrzucałem i jakość była bardzo dobra).
    Twoje odbłyśniki mają numery OEM 63128361279 oraz 63128361280, nowe w ASO~ 400 zł/ sztuka, ale jest kilka zamienników:
    https://www.autoczescionline24.pl/oe...128361279.html
    https://www.autoczescionline24.pl/oe...128361280.html
    Popatrz po innych sklepach, może da się wyrwać taniej, np. https://milionczesci.pl/szklo-reflek...h-id121539.php
    Ostatnio edytowane przez lukasz740 ; 17-10-2017 o 08:08

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Hmm,z firmą z pierwszego linku mam słabe doświadczenie.Dodałem już do koszyka w ASO klosze i wnętrze reflektorów z tymi najczęściej żółtymi szkielkami.Jest konieczność wymiany uszczelek kloszy reflektorów?

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    O konieczności wymiany uszczelek przekonasz się demontując klosz- jeśli uszczelki będą miękkie i całe, nie ma sensu wymieniać, tylko odwrócić na drugą stronę (tą odciśniętą do środka reflektora). Ale może się też zdarzyć, że będą całe sparciałe (tak miałem w kumpla przedliftowym E46, kiedy pomagałem mu z regeneracją lamp). W E38 demontowałem kilka kompletów i z tego co pamiętam, wszystkie miały dobre uszczelki. Najlepiej zdemontuj i zdecyduj, szkoda robić dwa zamówienia.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Jasne.Zrobię tak jak radzicie,dzisiaj postaram się przejrzeć te uszczelki.Co do kloszy może rzeczywiście warto poszukać zamienników.Boję się tylko,że w tych hurtowniach nie mają rozgraniczenia xenon,a zwykły reflektor.
    Ciężko jest zdemontować odblysniki?

Podobne wątki

  1. Nowe elektrozawory nic nie pomogly, co moze byc przyczyna??
    Przez motocross125 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 20:42
  2. [audio/video] nie ma obrazu nic nie wyświetla radio tv proszę o pomoc
    Przez Mariuszbmw w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 18:42
  3. Stuki w zawieszeniu, szarpaki nic nie wykryly.
    Przez Wiktor82 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 15:45
  4. Xenon gaśnie podczas jazdy
    Przez MastaKleszcz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 05-02-2010, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •