Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76

Wątek: Zarówki ksenon xenon

  1. #61
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Od tanich żarników psuja się przetwornice na 100% , a w pierwszej kolejności bakelit w tych żarnikach ,powinien być bakelit :)

    Porównanie przetwornicy i żarnika do komputera i myszki jest nietrafione ,bo tutaj i tutaj występują lub nie inne zależności :)

  2. #62
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Od tanich żarników psuja się przetwornice na 100% , a w pierwszej kolejności bakelit w tych żarnikach ,powinien być bakelit :)

    Porównanie przetwornicy i żarnika do komputera i myszki jest nietrafione ,bo tutaj i tutaj występują lub nie inne zależności :)
    tylko sprawa wyglada tak mam ori chyba od nowosci i ledwo co swieca pomysllem ze kupie philipsy po 80 pln na allegro ale poczytalem na formum i sie okazuje ze tez sa do dupy i mam kupic 200 za sztuke a jak mam wydac 400 na zarniki ............. kocham swoje auto i wlewam dobry olej ale 400 to chyba przesada

  3. #63
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    bemka ,nic na to nie poradzisz ,u mnie świeciły już na brązowo ,więc nie miałem wyjścia i kupiłem nowe OSRAMY ,jak widać da się taniej.
    Mam światła dzienne i myślę ,że te nowe starczą mi na baaardzo długo ,tak jak powinno być ,tylko nasz "mądry" ustawodawca potrafi nawet xenony wykończyć ,każąc jeżdzić nam na światłach np z Katowic do Chorzowa

  4. #64
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    A ja Wam powiem, że chyba zakupię jakieś chińskie żarniki D2S 8000K i zobaczę jak to świeci :)

  5. #65
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    No wiecie Panowie, wydawać 400zł na żarniki na pewno jest sens... jak się ma nową lampę z czystymi odbłyśnikami i nieporysowanym kloszem z przodu... :)

  6. #66
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    No wiecie Panowie, wydawać 400zł na żarniki na pewno jest sens... jak się ma nową lampę z czystymi odbłyśnikami i nieporysowanym kloszem z przodu... :)

    Jaki problem kupic nowe klosze ,a odbłyśniki prawie zawsze są ok :)

  7. #67
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4
    Mi po zalozeniu tanich zarników nadpalila sie wtyczka od startera i iskra skakala przez co nie zaswiecal sie a jak zalozylem philipsa to normalnie sie zaswieca i odbiera prad
    Takze w dzien jezdze na dziennych, wieczorem na halogenach a dobiero w nocy na mijaniach wiec taki philips powinien posluzyc nawet nowemu nabywcy:p

  8. #68
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemo e32
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    320
    BMW
    E38 728i '98 Orientblau
    Skąd
    WGM
    Blog
    7
    kiedys w e39 spalil mi sie zarnik i potrzebowalem na szybko. kupilem 2 chinskie d2s 8000k i nie mialem z nimi zadnego problemu. Jesli chodzi o jakosc swiatla - wg mnie jest normalna, oczywiscie w deszcz jest bardzo kiepsko - ale to tez wina barwy - 4300k jest najbardziej przyjemne, mialem kiedys takie hidy w e30 o tej barwie i roznica miedzy zwykla zarowka a najtanszym zestawem zenon jest duza na korzysc zenonu - a do tego barwa 4300k nie rzuca sie w oczy, to i policja nie robila problemow, bo mozna rozpoznac je bylo tylko po wlaczeniu, gdy sie rozpalaly, pozniej juz ciezko bylo sie kapnac ze to xenon.
    Jak chcesz sie rzucac w oczy - kup 12000k, sa wrecz fioletowe i rzucaja sie w oczy, ale pamietaj, im wyzsza temperatura tym gorsze swiatlo. Generalnie ja polecam chinskie zamienniki, 530d jezdzila na nich min. 1,5 roku bez adnych problemow.

    PS.
    Jakby co to powyższe pisał BRABUS z mojego konta, także z wszelkimi pytaniami proszę się kierować do niego :)
    Ostatnio edytowane przez Przemo e32 ; 23-09-2012 o 15:26

  9. #69
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Podczepie sie pod temat, otoz zaopatrzylem sie w lampy xenon do E32 z tym ze boje sie podlaczyc bo nie chce nic spalic, otoz nie ma nigdzie znakow -/+. Czy jak sie zle podlaczy to moze sie cos spalic czy poprostu nie bedzie dzialalo ?

  10. #70
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    lampy ma igła bo auto stało garazu od nowości i latało tylko po autostradach i zarniki prawdopodbnie sa od nowosci lub stare i nie swieca w nocy wogóle do tego jeden jest biały drugi niebieski ........ wiem ze powinienem wkladac tylko markowe rzeczy i bez polsrodkow ale mialem w swoojej 730 wlozone hidy z allegro za 100 pln komplet z przetwornicami i było ok .... szczerze mowiąc bez ściemy wiem że powinienm kupic zarniki po 200 kazdy i myslalem zeby mocne ringio wrzucic aby w dzien latac na ringach bo jezdze w tygosniu takie kawalki po 1 - 2 km i szkoda zarnikow stalo sie to tak ze 750 miala byc wekendowa i przez miesiac bedzie jedynym autem pozniej idzie do lakiernika na malowanie dołu po kolor nowe kola ciemna szyba ringi inne i stąd pytanie ........ czy jak włoże chińskie żarniki na 2 - 3 miesiace nic sie nie stanie z przetwornicami i tyle

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •