Strona 180 z 208 PierwszyPierwszy ... 80130170178179180181182190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,800 z 2080

Wątek: [ZBIORCZY] Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

  1. #1791
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    41
    BMW
    E38 735i
    Skąd
    Łódź
    Panowie dzisiaj zaczął pojawiać się problem, mianowicie podczas przyśpieszania i nagłego puszczenia gazu, czuć dość mocne szarpnięcie, oczywiście nie zawsze, czy winowajcą może być zbyt mała ilość oleju w skrzyni? (Polift M62B35TU)

  2. #1792
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    Pany muszę tu przyznać rację elvisowi, trzeba ostrożnie z tymi lampami bo faktycznie z tych "przegródek" oddzielających żarówki schodzi ta powłoka.
    I co Miro von ROTINGER ? Może teraz Ty dasz sobie siana jak mi wcześniej nieładnie napisałeś ?

  3. #1793
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ty jesteś niereformowalny i "najmądrzejszy". Ja tych lamp zrobiłem kilka kompletów i wyszły jak nowe. Widocznie jesteś niedorajda bez zdolności manualnych. Tyle w temacie. Dołóż se siana bo widocznie ciągle masz za mało.

  4. #1794
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    wyczuwam tu miłość

  5. #1795
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Ty jesteś niereformowalny i "najmądrzejszy". Ja tych lamp zrobiłem kilka kompletów i wyszły jak nowe. Widocznie jesteś niedorajda bez zdolności manualnych. Tyle w temacie. Dołóż se siana bo widocznie ciągle masz za mało.

    Po raz kolejny pokazałeś "klasę". Co zrobiłeś my wiemy , lałeś olej 4T do diesla ,założyłeś Rotingery i pewnie jeszcze więcej miałeś "genialnych" pomysłów

    Co do tematu, to ja nie mam zdolności manualnych i pewnie @lockbud też , bo ma inne zdanie w tym temacie niż ty

    Dyskusja z tobą sensu nie ma, bo sprowadzasz człowieka do twojego marnego poziomu ,a potem wygrywasz doświadczeniem

    Gdybyś miał jaja to byś przeprosił za inwektywy bezpodstawne w moją stronę , a teraz idz do wnuków one na pewno cię wysłuchają.

  6. #1796
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    21
    BMW
    728 rok 97
    Skąd
    krk
    Problem z czujnikiem zużycia klockow raczej jego brak , czujniki mam skrecone na krotko ( tak juz kupilem ) , problem polega na tym ze co jakis czas blad wraca i musze ponawiac operacje ze skrecaniem kabli . czujnik mam tylko w lewym przednim kole w prawym tylnym woogle go niema , poprzedni wlaściciel sie musial nim zając . Moje pytanie jak rozwiazac ten problem raz na zawsze ? jest jakas opcja zeby odlaczyc ten czujnik zeby juz go nie wywalało na kompie ?

  7. #1797
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Sprawdz okrągłe wtyczki od czujników i załóż nowe czujniki i po sprawie

  8. #1798
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    21
    BMW
    728 rok 97
    Skąd
    krk
    Mam wszystko po ucinane tzn. ze do koła nie dochodzi zaden kabelek od czujnika jest poprostu zdrutowany . ktos kąbinował z czujnikami , jesli podłącze czujnik pod okrągła wtyczke to gdzie koncowke musze umiescic ?

  9. #1799
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    w wewnętrznym klocku, na środku zacisku.

  10. #1800
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Po raz kolejny pokazałeś "klasę". Co zrobiłeś my wiemy , lałeś olej 4T do diesla ,założyłeś Rotingery i pewnie jeszcze więcej miałeś "genialnych" pomysłów

    Co do tematu, to ja nie mam zdolności manualnych i pewnie @lockbud też , bo ma inne zdanie w tym temacie niż ty

    Dyskusja z tobą sensu nie ma, bo sprowadzasz człowieka do twojego marnego poziomu ,a potem wygrywasz doświadczeniem

    Gdybyś miał jaja to byś przeprosił za inwektywy bezpodstawne w moją stronę , a teraz idz do wnuków one na pewno cię wysłuchają.

    Olej do oleju napędowego jak już to lałem 2T a nie 4T, ale ty w tym temacie nie masz zielonego pojęcia ,a jak go już nie masz to nie wprowadzaj innych w błąd.
    Muszę cie jeszcze zmartwić bo nie mam wnuków i nie mam pojęcia skąd w twojej głowie biorą się takie argumenty ,chociaż jak by sie krótko zastanowić to odpowiedź nasuwa się sama.
    Byłbym ci niezmiernie wdzięczny jak byś w końcu mógł się odpie..olić ode mnie bo na razie sprawiasz wrażenie typowego ,nieogarniętego hanysa panie
    Elvis Von Monroe

Podobne wątki

  1. Szybkie pytanie o kierownice m
    Przez JACEK R w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-02-2011, 18:13
  2. Szybkie pytanie o amortyzatory
    Przez wilk9585 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 20:53
  3. Co to za częśc? Szybkie pytanie
    Przez benyhp w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-01-2011, 14:58
  4. szybkie pytanie krzyżak
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 19:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •