Pokaż wyniki od 1 do 10 z 228

Wątek: Aux w E65.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Bo dla E65 nie ma opcji związanej z aux.
    Jak już to należy zmienić datę produkcji, czyli jeśli masz #0905 to zmienić na świeższą, np. #0307 i spróbować przekodować ASK i MMIGT
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Bo dla E65 nie ma opcji związanej z aux.
    Jak już to należy zmienić datę produkcji, czyli jeśli masz #0905 to zmienić na świeższą, np. #0307 i spróbować przekodować ASK i MMIGT
    Dzieki za odpowiedz. Czemu na początku tematu jest opis jak zrobic i zakodować i jak szukałem na zagranicznych forach było tak samo. Dziwiło mnie to bardzo bo u siebie mam aux w standardzie i nie mam tego naux w fa.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    7
    BMW
    E65
    Skąd
    Wlkp
    Cytat Zamieszczone przez lukassolski Zobacz posta
    Dzieki za odpowiedz. Czemu na początku tematu jest opis jak zrobic i zakodować i jak szukałem na zagranicznych forach było tak samo. Dziwiło mnie to bardzo bo u siebie mam aux w standardzie i nie mam tego naux w fa.
    Witam. Jak poradziłeś sobie z dodaniem +NAUX?? mam ten sam problem nie mogę dodać bo wywala błąd.... ktoś pomoże?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •