Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 228

Wątek: Aux w E65.

  1. #191
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Wydaje mi się, że fabryczne wyposażenie w AUX w przedlifcie jest niemożliwe- w polifcie opcja ta weszła też nie od razu, tylko w 2006r. Stąd przy dokładaniu AUX'a konieczność dokupienia ASK wyprodukowanego po którymś tam miesiącu 2006r.

  2. #192
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Darth
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    141
    BMW
    E65
    Skąd
    Łódź
    W przedlifcie nie dolozysz fabrycznego AUX nie ma takiej mozliwisci ja zrobilem tak jak koledzy pisali wyzej przelutowalem modul fm tylko ze mam zrobione bez przelacznika i wyprowadzone gniazdo AUX w schowku pasazera

  3. #193
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    407
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Dziękuję za odpowiedzi.

    @Darth - sam lutowałeś? Można to komuś zlecić? O co chodzi z tym przełącznikiem?
    Wyjście aux masz na jack 3,5? Podłączasz je pod telefon czy inne urządzenie? Rozumiem, że sterowanie z kierownicy w takim układzie nie działa?

    Pozdrawiam
    PS

  4. #194
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Darth
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    141
    BMW
    E65
    Skąd
    Łódź
    Nie lutowalem sam moj kolega zajmuje sie car audio i mi przelutowal modul wyjscie jest na jack 3.5 mozesz podlaczyc co chcesz tel czy mp3 czy inne zrodlo dzwieku jesli chodzi o sterowanie z kierownicy to dziala glosnosc a utwory musisz juz zmieniac na urzadzeniu jesli chodzi o przelacznik to inni maja zrobione z przelacznikiem tzw pstryczkiem dziala to na zasadzie on/off czyli jesli masz wylaczony przelacznik to dziala normalnie radio a jesli chcesz zeby dzialal aux to musisz wlaczyc przelacznik i wtedy gra aux zamiast radia u mnie nie ma przelacznika tylko jak podlaczysz jacka do gniazda to automatem rozlacza radio i zalacza aux
    Jesli chodzi o zlecenie komus to moge sie go spytac czy Ci to zrobi i za ile ale to bys musial mi wyslac modul
    Ostatnio edytowane przez Darth ; 19-06-2019 o 20:10

  5. #195
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    15
    BMW
    e36 1.8is e65 n62b44
    Skąd
    Potworów
    Ja mam aux w przedlifcie.
    Wymieniasz ask na poliftowe do tego mmi też musi być poliftowe i wpinasz się w ask w pin 2 7 i 8 do tego kodowanie mmi aux i chula.

    Możesz też kupic gotowy kabelek i wszystko jest P&P https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/p...acze-auxiliary

  6. #196
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    47
    BMW
    E65 750i
    Skąd
    GR / DZG
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Jak masz polifta to przekoduj MMIGT i ASK żeby aktywować AUX i dołóż kabel. Sprawdź najpierw czy to wystarczy zanim kupisz kolejnego ASK'a
    Hej wszystkim. Troszkę tutaj poczytałem i chciałem zapytać czy w autku z listopada 2006 wystarczą przeróbki software'owe i dołożenie kabla Aux z wtyczką jak sugeruje allegro czy możliwe, że będę musiał wymieniać jakiś osprzęt?
    Pozdrawiam :)

  7. #197
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    A czy przypadkiem nie masz już AUXa w schowku pod podłokietnikiem? Wydawało mi się, że od któregoś miesiąca 2006r. każda E65 miała, ale chyba jednak jestem w błędzie.

  8. #198
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    47
    BMW
    E65 750i
    Skąd
    GR / DZG

    Post

    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    A czy przypadkiem nie masz już AUXa w schowku pod podłokietnikiem? Wydawało mi się, że od któregoś miesiąca 2006r. każda E65 miała, ale chyba jednak jestem w błędzie.
    Edit:
    Mam autko, jest z 11.04.2015 i nie posiada złącza aux w podłokietniku.

    Edit 2:
    Zakupiłem Gateway ��
    Ostatnio edytowane przez Buddy ; 08-08-2019 o 02:05

  9. #199
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    84
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Poznań
    Chciałbym odświeżyć temat i zapytać czy ktoś z Was koledzy nie podjąłby się za jakieś rozsądne pieniądze złożyć dla mnie takiego zestawu albo polecić kogoś, kto się podejmie.
    Mam E65 z 2002 roku, więc tylko mod w tunerze FM wchodzi w grę. Mimo że potrafię sobie naprawić wiązki w aucie, podłączyć nietypowo sprzęt w domu, to niestety lutowanie tak małych elementów jest poza moim zasięgiem (słabo widzę takie mikropierdoły).

    Wymyśliłem, żeby wyprowadzić z tunera standardowo przełącznik, ponadto przewody audio, ale zamiast jacka podpiąć moduł bluetooth, np. korzystając z takiego pindola (https://pl.aliexpress.com/item/33054...E&gclsrc=aw.ds).
    Dzięki temu nie musiałbym podłączać telefonu pod kabel audio, tylko łączyć się przez bluetooth. Ma to swoje plusy. Nie każdy wie, że część telefonów oferuje bardzo dobry dźwięk poprzez bluetooth, natomiast przez oudio-out przez jacka dźwięk jest przeciętnej jakości. Potwierdziłem to np. w telefonach Sony (xperia xz Premium i zwykłym).
    Dajcie proszę znać jeśli robiliście już mod u siebie, macie chęci i chwilę czasu.

  10. #200
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duchu
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    104
    BMW
    e65 745
    Skąd
    Opole

    Post

    Widzę, że dyskusja w tym wątku dalej trwa więc dorzucę swoje trzy grosze 🙂
    Otóż ostatnio ma Allegro pojawiło się coś takiego https://allegro.pl/oferta/adapter-mo...e91-9077775770
    Niestety nie mam pojęcia czy coś takiego zadziała w przed lift.
    Pisałem do osoby która wystawiła tą aukcje i jej odpowiedź jakoś*mnie nie przekonuje. Być może się mylę, wiec może ktoś z wtajemniczonych w temat doda coś od siebie.

    https://pasteboard.co/Jbdf6iS.jpg


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •