Witam mam problem z odpaleniem mojej e32 750r z 92r bez immobilizera. Zaczelo sie od renowacji kompletnej prawie, 3/4 auta nowe praktycznie. Przed renowacją z misy lecial olej i benza i w ogole nie mial wydechu, uciety przy kolektorach a odpalal od strzala bez problemu za kazdym razem. Po renowacji zaczely sie historie dziwne, zostsly wymienione nastepujace rzeczy ktore mogły byc przyczyną:

-pompy paliwa
-filtry paliwa
-wszystkie przewody paliwowe
-przewody zaplonowe
-kopulka+palec
-nowa misa
-uszczelka od misy
-uszczelki od kolektorĂłw wydechowych
-nowy akumulator

I w sumie to bylo najwaĹźniejsze

Wiec tak, przekrecam kluczyk, rozrusznik kreci krexi kreci i moze tak krecic az aku padnie, czasami strzeli z wydechu, czyli paliwo podaje az wsciekle, iskra jest, po miesiącu przerwy odpuscilem sobie az nagle pewnego dnia szwagier odpalił, co prawda dziwne sie zachowywala bo odpalala i gasla i tak w kółko az w końcu odpalila i trzymała tak przez dobre killa dni, byla tylko przepalana. No to pomyslalem ze odbiore auto i zaczne z niego korzystać, odpalam i dziala, jest ok ale widze ze cos slabnie aku a w baku bylo 5l wiex postanowilem zgasic i pojechalem na stacje z 3 baniakami. Obecnie w baku jest 25l, akumulator ladowany caly dzien i noc, chce odpalić i dupa, odpalala i po 3 sekundach gasla i tak przez 4 minuty az naglr w ogole przestala odpalac, czasami cos jakby chciala zagadac reaguje ale nic z tego. Czujnik położenia walka iskra jest az mocno podaje, lostwa wtryskowa wtryski wszystko jest prawidlowo jak w książce, paliwo podają obie pompy, pod maska w przewodzoe tez jedt i idzie dalej, zapchany nie jest, kompresja na cylindrach tez jest. Wczesniej jak odpalala szwagier nawet robił test monety i przeszlo śpiewająco. Znów naladowany akumulator byl odpalany nawet akumulator i prostownik, to samo podpięty byl pod golfa z nowym aku i to samo juz nawet golf slabl i dalej nic. Moge tak krecic w nieskończoność. Panowie błagam Was o jakies rozwiazanie xd przeplywka sprawna ale nie sprawdziliśmy oscyloskopem ile podaje, ktoś jest w stanie cos podpowiedzieć lub pomóc? Na facebooku mogę podesłać filmiki jak to wszystko wyglada itd bo to wszystko dla mnoe wyglada jak jakaś klątwa, mamy tu kogoś kto miał podobny problem? Jedyne czego nie wymienialem to swiec bo sa wszytkie sprawne, jedyne co robilem to podmienialem z innego auta ale to samo sie dzialo.

Prosze o pomoc