Kochani - jak zwykle proponuję Wam udział w tym pięknym projekcie jakim jest Szlachetna Paczka.

Baza rodzin jest już otwarta - możecie wybierać rodzinę https://www.szlachetnapaczka.pl/wybo...lace=heroimage

i wstawić tu jakąś propozycję :) .

Rodzinę, którą ja chcę Wam w tym roku zaproponować to niepełnosprawny starszy pan Adam.

Jeszcze nie został odwiedzony przez Wolontariusza, którym prawdopodobnie zostanę ja, bo w tej edycji wszystko jakoś tak pod górkę, szczególnie jeśli chodzi o Wolontariuszy.

Ten pan, o którym mówię też miał zawsze pod górkę ... Także w paczce. Już od 2 edycji kombinujemy (ale jakoś mało skutecznie) by pomóc mu w codziennym wstawaniu z łóżka i przesiadaniu się na wózek inwalidzki. Teraz opiekuje nim się siostrzenica i znacznie im obojgu ułatwiło by to życie .

Koszt nie jest jakiś olbrzymi ale dotychczasowi Darczyńcy obiecywali (nawet w kartkach świątecznych dołączanych do paczek), że podnośnikiem zajmą się po finale. Nawet brali dane do wysyłki od Wolontariuszki - podnośnik nigdy jednak nie dotarł.

Do tego by ten temat się powiódł potrzebnych jest kilku stanowczych panów , którzy dźwigną ten temat.
.

To jak powalczymy?


ps. mam inne już dane do przelewu. Wolałabym, by zbiórką ktoś inny się zajął.