witam ma problem z ktorym borykam sie od dłuższego czasu mianowicie efekty sa nastepujace auto na biegu jalowym pracuje równo ciepły zimny. podczas jazy ok 50-60km/h wciskając pedał gazu lekko auto nie chce przyspieszać tylko jak wcisne mocniej nastepuje redukcja i auto jedzie fajnie. podczas wciskania lekko słyszę przez szybe takie ,, pufanie '' ze strony kierowcy z wydechu. powiem tak nie ma żadnego wypadnia zapłonu. objawy tez miałem przed tymi zabiegami czyli:
-wymiana rurki płynu pod kolektroem ssacym
-zrobieniem uszczelniaczy
-wymiana świec ( są NGK 4 elektrody)wymienione jakies 5tys km przed uszczelniaczami (nie wiedziałem ze siadły jestem nowym nabywcą )
-wymiana cewek (są beru 8szt) jest lepiej bo nie redukuje odrazu i powoli mogę sie rozpedzać ale jeszcze słychac pufanie .
teraz pokazuje termostat jammed (zaciety ) juz zamówiony ale raczej to nie ma wpływu na te oznaki
chce spróbować jeszcze kupić inne świece ale nie wiem czy kasy nie wydam bezsensu. gdzie jeszcze szukać przyczyny ?aha przepływka na wolnyvh pokazuje od 13-16kg/h ale jak dodam lekko gazu to wartośc rośnie i automatycznie wyskakuje ! podczas jazdy nawet wrtosc siega ok 300kg/h czzy to jest ok?