Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zapach topionego tworzywa, kontrolka aku, zgrzyty

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    13
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Lublin

    Post Zapach topionego tworzywa, kontrolka aku, zgrzyty

    Witam. Prosze o doradztwo. Posiadam e38 740i - przebieg 90 tys km. Auto z Japonii od miesiaca u mnie.
    Na drugiej dłuzszej kilkusetkilometrowej trasie zaczelo byc czuc zapach palonego, stopionego tworzywa, ebonitu w aucie . Pojawila sie kontrolka czerwona akumulatora. Ponadto przy parkingowych predkosciach jakies dzwieki- ni to buczenie i zgrzytanie- trudno mi okreslic w jakich okolicznosciach dokladnie bo sie lekko zestresowalem. Akurat miałem kilometr do serwisu wiec tam dojechalem. W serwisie do auta zabiora sie dopiero za okolo 2 tyg- auto u nich zostało. Wstepnie cos z alternatorem. Macie jakies doswiadczenia ? W razie co tez chcialbym byc przygotowany na dyskusje w serwisie jak miala byc przeprowadzona naprawa- jezeli padl alternator to regenerowac, wymieniac? Jezeli tak to na jaki? A moze Wy macie jakies sugestie co sie moglo zadziac. Powiem szczerze ze troche sie denerwuje - zwlaszcza ze na diagnostyke bede musial zaczekac . Serwis mimo ze przypadkowy wydaje sie okej wiec chyba nie bede nic kombinowal i zabieral od nich auta laweta gdzie indziej.
    Ostatnio edytowane przez Krokus ; 27-06-2021 o 20:03

Podobne wątki

  1. Tworzywa sztuczne - celidor
    Przez avecezarave w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-10-2012, 00:01
  2. Zapach paliwa
    Przez podqr w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-03-2012, 20:42
  3. [pozostale] Zapach benzyny
    Przez Dzuda w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-02-2012, 09:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •