Witam w moim e66 745 po zamontowaniu gazu zaczęły sie przygody, odebrałem samochód od gazownika i zaczeło autem telepac ale tylko na benzynie. Podjechałem z autem z powrotem do nich ale po ich ogledzinach wychodzi na to ze to nie z powodu gazu. ( pokasowali błedy i zrobili adaptacje valvetronica , no i sie poprawiło i juz nie telepie) . Odjechałem juz zadowolony z mysla ze bedzie ok , ale po zrobieniu około 150km wywala mi check ..... W inpie znalazłem błedy od korekty mieszanki na banku 1 i 2 . Pomyslałem ze to przez gaz , wiec skasowałem i jezdziłem na benzynie , ale błedy wywala dalej te same ( 272a , 272b, 272c, 272d) . Na benzynie przejechałm moze z 70km i nie było checka wiec z powrotem na gaz i potem po kilkudziesieciu km znów check. Ale błedy w inpie dalej te same . Prócz tego ze sa te błedy i wywala kontrolke samochód jeździ dobrze ( tak przynajmniej mi sie wydaje) nie szarpie nie telepie na benzynie jak i na gazie.

Dodam ze po zakupie auta samochód cały czas chodził ładnie ale miałem kilka błedów na sterowniku ( zaczęło sie od błedu czujników sutkowych i powietrza wtórnego potem pokazały sie błedy od sondy ale juz bez czujników sutkowych , jakis czas pózniej przepływomierz sie na chwile pokazał i czujniki stukowe) , po jakims czasie był spokój z błedami no i załozyłem gaz .... i wszystko jak by runęło , znikneły wszystkie wczesniejsze błedy ale pojawiły sie 4 nowe wymienione wyżej.

Jest ktos w stanie pomóc w zdiagnozowaniu co mogł bym wymienic , za co sie zabrac ?
Jeżeli nie to moze ktos w okolicy trójmiasta godny polecenia ?