Koledzy kłopot może błachy ale jest. Mianowicie od czasu kiedy kupiłem swoją e38 występuje problem z zamykaniem przednich szyb (kirowcy oraz pasażera). Kłopot wygląda tak że otwieranie jest jak powinno, czyli wciskając przełącznik na jedno kliknięcie sterujemy szybami, ich otwieraniem tyle ile chcemy. Wciskając na dwa szyba opuszcza sie sama do samego dołu. Tu jest ok. Problem pojawia się przy zamykaniu. Na raz wciskając guzik szyba nie rusza wcale do góry. Na dwa (mocniej wciskając klawisz) szyba jedzie ale nie automatycznie tylko trzeba trzymać klawisz. Problem dotyczy tylko zamykania i tylko przednich szyb (pasażer i kierowca) Tył śmiga jak należy. Na początku myślałem że tak ktoś zaprograował LCM bo jest to do ustawienia, ale zastanowiło mnie to ze podczas zamykania auta nie zależnie czy kluczykiem czy pilotem trzymając aż zacznie domykanie, auto domyka wszystko oprócz tych dwóch przednich szyb. Lipa jak nie wiem co. Czy ktoś z takim kłopotem sie spotkał? Od czego możńa by zacząć poszukiwania? Dodam że włączniki sprawdzałem są ok bo sterują (dysponują INPĄ), która też nie zgłasza żadnych błędów związanych z komfortem i szybami. I jeszcze jedna sprawa zauważam że po zamknięciu auta pilotem zapala sie dioda na konsoli (alarm) świeci około 3 s i gaśnie. Alarm się nie uzbraja. Zamykając się w aucie normalnie odpalam nic się nie dzieje nic nie wyje, alarmu jak by nie było. Ktoś coś poradzi? Proszę o opinie i pomoc.