No wiec tak dzis pojawil mi sie problem , autko na wolnych obrotach trzesie sie jak by chodzil nie rowno ale jest to tak ledwie ale to ledwie wyczuwalne .

Niestety problem nasila sie w ten sposob ze jadac nim powoli itd czuje sie ze telepie motorem jak by nie chodzil an jeden czy tam wiecej garow.. Ale jak sie depnie to niby ciagnie .

Czy moze jest taka opcja aby cewka padla lub ktoras ze swiec i wtedy motor by sie tak zachowywal ? Czy poprostu cos zaczyna sie dziac innego . Jak wyglada sprawa vanosow ? Moga miec cos wspolnego czy nie ? Wkoncu w moim jest podwojny vanos ...

Oczywiscie jutro bede rozbierac pokrywe i dobierac sie do cewek oraz swiec , swiece obejze i przeczyszcze druciakiem i pozmieniam iich gniazda w inne kolejnosci , cewki ? mozna jakos poznac sprawdzic czy sprawna czy nie ?

Prosil bym o jakies porady jutro cala niedziela piekna i chcial bym jezdzic autkiem normalnie , i nie ukrywam ze bym wolal nie odwiedzac serwisu .

Poza tym jakie swiece byscie mi polecili ? 2,8 benzyna na podowojnym vanosie 99r
gazownik jest sekwencja chociaz nie dziala i nie urzywam jej , ale liczmy sie z tym z naprawi sie i byc moze bedzie urzytkowana ... NGK ? Jakis konkretnie model prosze o wszelkie namiary !


Dodatkowy problem lub moze moja schiza zaczyna mnie martwic , na poczatku po zmienie chlodnicy na orginal beru , odkrecale korek po jezdzie i profilaktycznie mi syczalo powietrze ,dzis odkrcilem korek i zaczal mi wywalac plyn czy aby to juz tak ma byc teraz czy poprostu trzyma mega cisnienie i stad wywala mi plyn ?

Ide spac juz teraz bo zaczynam sie przeistaczac w profilaktycznego maniaka swojej niuni :mrgreen:

pozdrawiam trolu :mrgreen: