Witam serdecznie,

Jeszcze nie zdążyłem przedstawić mojej e38 a już mam kilka problemów :)

M60B40 + LPG STAG300-4

Pierwszy problem to taki, że zazwyczaj po przełączeniu na LPG śmierdzi mi paliwem w aucie.
Podczas jazdy na gazie wskazówka od paliwa zaczyna opadać jakbym jechał na PB a po przekręceniu kluczyka nie wraca i wygląda na to ze albo pali lpg + bp albo gdzies paliwo ucieka z racji tego, ze czuć w aucie. Pistolet podczas tankowania pb odbija co chwile jakby był zapowietrzony bak ...


Są też problemy z przełączaniem na gaz - bo jak chce się przelączyć automatycznie to nie przełączy się tylko zaczyna pikać 4 razy po 3 sygnały i dioda szybko miga tak jakby nie było gazu. Trzeba przejechać ok 10-15km i dopiero wtedy przełączy się na gaz jak wyłączę i włączę przycisk od LPG.
Jak odpalę auto awaryjnie na gazie to co jakiś czas pika 3 razy - 3 długie sygnały. Awaryjnie odpala po ok 5sek. (kręci >odpali>zgasnie>znowu kreci i za 2 razem silnik chodzi)

Ktoś coś poradzi bo nie dość, że jezdze na gazie to mi paliwo ucieka - to nie to chodzi przeciez
Do gazownika mogę jechać dopiero za tydzień bo jestem w delegacji - także jak ktoś coś poradzi będę wdzięczny :)

Pozdrawiam