Witam, jestem w trakcie napraw swojej e38 obecnie robię lakier, listwy, renowacje lamp. Proszę was o opinie co i w jaki kolor pomalować żeby to miało ręce i nogi. Auto to e38 przedlift kolor szary fjordgrau co sprawia największy problem bo nie wiem czy zalicza się jako ciemny czy jasny, kusi mnie zrobić coś w kierunku german bez wodotrysków z zachowaniem klasy (typowe Niemcy lat 90tych). I przez to mam kilka pytań zanim zacznę coś robić:

Czy w ,którejś wersji przedliftu były progi w kolorze nadwozia oraz czy od razu to się wiązało z dołem zderzaka w kolorze?
Zaciski hamulcowe były czarne z przodu i z tyłu czy srebrne? Obecnie czarny przód matowy tył rdza a znajomy poleca czerwień i oryginalny napis.
Czy w shadowline prócz listewek przy oknie listwy na drzwiach (te srodkowe) były pozbawione chromowanego paska?
Widzę w necie sporo zagranicznych e38 które maja listwy dolne i środkowe na drzwiach w kolorze nadwozia. Czy nie uchodzi to za wiochę bo to chyba dyskusyjne?

Obecny felunek to styling 15 i styling 124 jedne i drugie w trakcie renowacji.
Jeśli macie jakieś inne pomysły to proszę mówcie.
Serii nie chce bo jednak listwy mam do malowania a black hella to jeden z powodów dla których mam bmw ;)