Cześć !

Mam pewien problem, nie działa mi klimatyzacja w samochodzie odkąd go kupiłem, a było to w tamtym roku w październiku. Byłem u mechanika który napełnił mi klimatyzację do końca (około 1200 g), ale po włączeniu okazało się, że wentylator klimatyzacji w ogóle nie działał, więc nie mogę na razie korzystać z klimatyzacji. Ogólnie w środku samochodu leci cały czas gorące powietrze, jest nie do wytrzymania, tak jak by ktoś włączył nawiew na maxa gorącym powietrzem (klima wyłączona, temp. ustawiona na najniższą). Dziś byłem u mechanika który zdemontował mi zderzak, podłączył wentylator klimy na krótko a ten zadziałał. Powiedział mi, że padł tutaj czujnik ciśnienia klimatyzacji. Szukałem na internecie informacji o tym czujniku, gdzie on się może znajdować ale nic nie znalazłem. Czy ktoś wie gdzie taki czujnik się znajduje? Będę musiał zamówić taki, tylko jest problem ile on ma pinów, a żeby to sprawdzić musiał bym go zobaczyć. Jeśli ktoś by coś wiedział to będę bardzo wdzięczny. Mam model e38 730i manual 94r. Chyba, że to coś innego niż czujnik ciśnienia klimatyzacji?

I jeszcze ostatnie pytanie, czy ten czujnik wygląda tak jak na tym zdjęciu?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5047415589.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	38.6 KB
ID:	8672