Ostatnio miałem problem z kostką stacyjki. Auto oddałem do elektronika który problem usunął (zablokowane radio, żarząca się kontrolka AIR BAG, nie działająca tylna roleta). Po powrocie do domu postanowiłem wymienić kostkę stacyjki, i po zdjęciu osłony zastałem taki oto widok, jeden z kabli był byle jak przylutowany do innego, a inny miał lekko przetartą izolację. Oczywiście zaizolowałem to, ale czy ktoś mi może powiedzieć, co to za czerwony kabel zaznaczony pomarańczowym okręgiem, który jest przylutowany do tego zielonego. W dolnym rzędzie w kostce mam trzy metalowe piny, ale w kostce zajęte były tylko dwa otwory. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć opisu tych pinów.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kostka_e38.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	37.8 KB
ID:	7959

Poza tym mam problem z radiem. mam navi 4:3, od czasu do czasu wyświetla mi się data albo same kreseczki, tak jakby nie była ustawiona. Często mi się także nie wyświetlają dane z komputera, np. średnie spalanie,średnia prędkość itp. Nawigacji nie zmieniałem. Czy to może mieć związek ze stacyjką czy raczej problem jest gdzie indziej?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150731_120314 (Small).jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	78.6 KB
ID:	7960