Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Forumowicze pomagają

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce

    Forumowicze pomagają

    Pamiętacie rodzinę, której pomogliśmy w ramach Szlachetnej Paczki?


    Udało nam się zorganizować bardzo dużą pomoc. Wielki ukłon ode mnie dla WAS .
    Ostatnio przekazałam Pani Agnieszce uzbierane przez nas dodatkowo 490 zł. Dokładnie 8 marca zamiast
    :roza2:

    Pani Agnieszka opowiedziała mi wówczas o pewnym problemie, z którym w tej chwili nie mogą sobie sami poradzić.

    Chodzi o to, by ktoś kto dysponuje kwotą około 1000-1500 zł zakupił im sprzęt nagłaśniający, za co Pani Agnieszka w niewielkich ratach oddawała by powoli.
    Mąż Pani Agnieszki grał z kimś w zespole na klawiszach. Niestety sprzęt nagłaśniający nie był jego. Kilka dni temu wspólnik odebrał im ten sprzęt i chce go sprzedać (domyślam się, że sam ma niezbyt sytuację finansową albo mieli jakiś konflikt).


    Gdyby mieli taki sprzęt http://allegro.pl/naglosnienie-estradowe-2-1-800w-sub-2xsat-statywy-i3091513492.html ,
    mąż Pani Agnieszki miałby możliwość grania w szkołach na różnych imprezach. Pani Agnieszka powiedziała, że każdy taki występ to kwota około 200-300 zł - obciążenia wynikające z umowy zlecenie.


    Ja mam już obiecane od kogoś 500 zł, że im pożyczy (nasz forumowicz). Brakuje jeszcze około 1 000,00 zł

    Rodzina nie ma zdolności kredytowej. Pani Agnieszka jest po mastektomii i ma przerzuty. Wiem, że się cały czas leczy i aktywnie działa, by pozyskać jakieś środki na 1% na leczenie. Oto przykład:
    http://www.roland-gazeta.pl/index.ph...-walk-z-rakiem (jak nie macie pomysłu na 1% to przy okazji zachęcam przeznaczyć go na leczenie dla Pani Agnieszki).


    A więc do rzeczy...

    Czy ktoś z nas ma taką możliwość by pomóc finansowo?

    Pomyślałam, też, że może ktoś z nas ma taki sprzęt, którego już nie potrzebuje i mógłby im odsprzedać w niewielkich ratach?


    Każdy pomysł się liczy. Proszę o wypowiedzi w tym wątku lub na priv.

    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 15-03-2013 o 20:09

Podobne wątki

  1. [E38] [E38] Witam forumowicze ;) Babcia 99r Wita !
    Przez MostPlayer w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 16:15
  2. [E32] Cześć Forumowicze
    Przez cziko1979 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 21:21
  3. [E38] Siemanko forumowicze
    Przez salwi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 06:14
  4. Siemanko Forumowicze :)
    Przez mlodygniewny78 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2009, 19:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •