Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Realne spalanie 750 - bez komentowania przez bu...

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    Realne spalanie 750 - bez komentowania przez bu...

    Szanowni NORMALNI I POTRAFIACY CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM posiadacze bmw e38 750. WIEM(bo nie jestem na forum od wczoraj) ze TEMATY PODOBNE BYLY

    ALE NIE MA ZADNEGO W KTORYM ZADEN Z KOLEGOW NIE WYSKOCZYLBY ZE ZBEDNA DYSKUSJA!!! ZAZNACZAM ZE nie chce kolejnej ZBEDNEJ DYSKUSJI(wiem ze niektorych to boli ze nie moga sie poklocic..)

    dlatego tez Panie Szanowny Kolego Vipie AKA Krzywy191 OD TEGO JEST FORUM ZEBY SIE CZEGOS DOWIEDZIEC I CIEBIE W TYM TEMACIE O ZADNE ZDANIE NIE PYTAM WIEC TEMAT UZNAJ JAKO ZAMKNIETY DLA CIEBIE I TWOJEJ 750. Tyle do CIebie:)

    Wiec jeszcze raz:) do ludzi normaanych czytajacych ze zrozumieniem (naprawde nie chce nikogo urazic:) ) PROSILBYM o wpisanie swojego spalania w TAKI I NIE INNY SPOSOB:

    Miasto: ...l/100km
    Trasa: ...l/100lkm
    Charakter kierowcy: Zółw*/Pies**/Zajac*** <- WPISAC JEDNO Z TRZECH:)

    *- kierowca spokojny cale zycie sobie pyrka bez zbednego szalenstwa:)
    **- kierowca spokojny ale lubiacy czasem pogonic "kotka" (gulfa czy cus:P)
    ***-kierowca dzikus cale zycie zapier...:)

    i prosilbym o wpisy bez komentowania:) a jakiegos zyczliwego admina o nie zamykanie tematu tylko pomocy mi w zrobieniu JEDNEGO KONKRETNEGO TEMATU NA TEMAT SPALANIA :) BRAK DYSKUSJI(jak w dziale SPRZEDAM) i CZYSTE odpowiedzi:) jak ktos napisze ze mu pali 6 to nie dyskutowac - jego swiat jego klocki:)

    PRZYKLAD:

    bmw 750 99r
    Miasto: 20
    Trasa: 12
    Charakter: Zółw


    moglby to byc naprawde PRZYDATNY TEMAT bez madrzenia sie :) pozdrawiam WSZYSTKICH i licze na WYROZUMIALOSC:) przeciez jestesmy doroslymi powaznymi ludzmi:) milej niedzieli!
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 26-09-2011 o 07:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •