Witam,

bawilem sie Carsoftem i nowo zakupionym interfejsem.
Wynik dzialan w zalaczniku.

Czy ktos jest w stanie ocenic sprawe, czy powinienem zaczac sie martwic czy tez interfejs jest do dupy?
Dodam, ze ostatnio mialem kilka dziwnych "zaciachow"...
Najpierw padlo mi wspomaganie postojowe (ponoc jest silownik, ktory przelacza twardosc wspomagania). W servisie (nie ASO) stwierdzili, ze komp pokazuje zwarcie na silowniku, po odlaczeniu silownika od kompa silownik pokazuje opor 10OHm.
Gosc stwierdzil, ze jak na jego gust to sprawca jest ZKE, a jego wymiana jest kosztowna, wiec lepiej sobie podarowac.
Na drugi dzien rano nie moglem regulowac kierownicy, fotela, pamiec foteli tez nie dzialala.
Zatrzymalem sie, wylaczylem silnik, zamknalem auto pilotem (czyli zrobilem "restart) i zaczelo dzialac...
Wczoraj podpialem sie Carsoftem i jak w zalaczniku... po testach i resecie bledow sprobowalem wlaczyc webasto - wczesniej nie dzialalo poprawnie ale sie wlaczalo, teraz cisza... wlaczajac wentylacje jest OK.
Czy cos sobie stopniowo pada... boje sie zaczac jezdzic po ASO bo nie mam sprawdzonego, do tego samego serwisu z tym raczej nie pojade, bo chodza mi po glowie pomysly, ze to oni cos spieprzyli albo nie wiem, podmienili...

Rozmawialem juz z Gregiem o tym i moze mnie przetestuje swoim interfejsem, ktory jest sprawdzony ale to dopiero po 5.02 a do tego czasu chyba nie zasne..... :|