Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Drążek środkowy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka

    Drążek środkowy

    Witam. Panowie mam luz na kierownicy, zawieszenie jest ok tylko luz podobno jest na drążku środkowym. Znalazłem na allegro tylko nie wiem czy to jest ten drążek bo mechanik mówił że są tam jakieś krzyżaki i jeżeli to ten drążek to czy w ogóle nadaje się czy wart jest tych pieniędzy, czy szukac czegoś innego.

    http://www.moto.allegro.pl/drazek-ki...170899374.html
    728i

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    58

    drazak

    tak to jest drazek do bmw sam taki niedawno wymieniałem płaciłem podobną cenę , o ile wiem niema tam zadnych krzyzakow, póżniej trzeba zrobić jeszcze zbieżność . hi .

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    MEYLE to szmelc ,ale Twój wybór :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jako oryginalna część zamienna, jeżeli chodzi o drążki jest to TRW i bardzo polecam, będzie droższy ale solidny.

    A co do krzyżaków to czasami mechanicy są "normalni inaczej" i inaczej nazywają części, miałem klientów na części co przychodzili po coś a okazywało się, że mają kupić zupełnie coś innego dla niektórych mechaników kolumna to przekładnia itd. więc upewnij się, że na pewno chodzi mu o drążek środkowy!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    73
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Wrocław
    Po zniżkach TRW można mieć za ok 350zł, tylko widzę że czas dostawy może nie być natychmiastowy
    Chciałbym umrzeć jak mój dziadek, we śnie, a nie w panice jak jego pasażerowie..

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Dzięki koledzy za wypowiedzi to ja się upewnię że to o ten drążek mu chodzi.
    Dziś zobaczyłem o jaką częśc mu chodziło znalazłem na allegro ale tylko używkię
    http://moto.allegro.pl/drazek-kierow...196236269.html
    chodzi mi czy może można dostac taki nowy drążek czy ten z allegro jest coś wart w końcu oryginał.
    728i

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Dobrze, że spytałeś. Nie każdemu psu Burek na imię ale mechanicy są często ze wsi więc dla nich Burek to Burek ludzie co sprzedają części samochodowe będą wiedzieli najlepiej jakie jest życie z nimi.

    Co do kolumny kierowniczej sprawdź w realOEM jej numer i zadzwoń do ASO spytaj o cenę, różnie bywa czasami zaskakują pozytywnie. W każdym razie będziesz miał banana na twarzy albo Cię zadowolą ceną albo walną taką, że tylko się śmiać :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Witam.
    Aby nie zakładać nowego takiego samego tematu napiszę tu:
    Padł mi drążek środkowy - jakiej firmy drążek kupić? Mój specjalista powiedział że to koszt 800 zł, jednak ja widzę np. na allegro drażki dużo tańsze, lecz jak z ich jakością wykonania?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Ja wymieniałem w zeszłym roku drążek środkowy. Też się zastanawiałem nad firmą i kupiłem teknorot bo był tutaj polecany. Zrobiłem na nim jakieś 10 tys. Wszystko ok z nim jest :) także polecam. Cena śmieszna bo około 170 zł. Ja wymieniłem odrazu końcówki. Jeżeli chodzi o wymianę to nie jest to skomplikowane. Ale ściągacze do sworzni Trzeba mieć :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Końcówki już mam wymienione. Okazało się że jeszcze Drążek jest do zmiany. W tego teknorota to raczej niedowierzam ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •