Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: [ pozostale] Prośba o porade e65 730d czy 740d

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    :d nafte:D
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez fajkowski281181
    Ja powiem tak ja swój egzemplarz musiałem zapłacić sporo więcej niż cena giełdowa ale są tego plusy, że w czasie eksploatacji nie dokładasz 20tyś. ... Fakt faktem po pół roku eksploatacji widzę że ceny strasznie spadają :(
    Sprzedajesz swoje 740d po pół rocznej eksploatacji, bo ceny spadają? Tak jeśli byłbym zainteresowany - ile wizyt w ASO odbyłeś i ile faktur masz w ręku z tych wizyt oraz na jaką kwotę? Z gory dzięki za odpowiedź :)

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11054348

  3. #13
    Jedna faktura na 9tyś. reszta jakieś pierdoły po kilkanaście stówek. Ja osobiście byłem raz w Białymstoku tak rutynowo sprawdzić auto, wcześniej auto było serwisowane w Łodzi.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Hmm dziwne.... to często :D Tyle kasy wsadziłeś i sprzedajesz :/
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    dla mnie jest dziwne bo kolega opisywal w jakim super stanie jest auto ktore nabyl a tu takie wydatki, 9 tys plus pare razy po kilkanascie stowek :/ to nie sa male wydatki
    serwis pozakupowy kosztuje chyba jednak troche mniej
    Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.

  6. #16
    Nie ja wsadziłem tylko poprzedni właściciel, jak piszesz,ze 9 kola na e65 w serwisie jest dużo to masz ogromna wiedzę serwisowa, szkoda pisać.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez fajkowski281181
    Nie ja wsadziłem tylko poprzedni właściciel, jak piszesz,ze 9 kola na e65 w serwisie jest dużo to masz ogromna wiedzę serwisowa, szkoda pisać.
    Wynika więc z tych pokrętnych wyjaśnień, ze odpowiedz na moje pytanie odnośnie TWOICH kosztów serwisowych to była ściemą, bo wychodzi ze owe koszta ponosił poprzedni właściciel... Czyli wszystko jasne :)


    Ja ciągle jestem zdania, ze diesel V8 wymaga na prawde sporych zasobow gotowki pod ręką na sewis i obsługe eksploatacyjna - duzo wikesze niz R6. Nie sztuka jest 740d/745d kupic, sztuka jest go utrzymac w dobrym stanie i nie pluc sobie w twarz wywalania ogromu kasy na jego serwis.

    Sam myslalem o 745d pod kątem następcy ale dochodze do wniosku ze przy aucie 4-5cio letnim z tak mocnym i skomplikowanym silnikiem, przy uzywce nie wiadomo jak traktowanej, zakup diesla V8 jest nierozsadnym rozwiazaniem i skonczy sie predzej czy poźńiej kosztami, ktorych bede zalowal. Jak ktos jest entuzjasta i kupuje to auto z perspektywa wkladania kasy tyle ile bedzie trzeba, to jego sprawa, ja uwazam ze w temacie 740d vs 730d jednak wybor rozsadniejszy to 730d.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez fajkowski281181
    Nie ja wsadziłem tylko poprzedni właściciel, jak piszesz,ze 9 kola na e65 w serwisie jest dużo to masz ogromna wiedzę serwisowa, szkoda pisać.
    pewnie ze nie jest to duzo, ale Ty opisales jak bys to Ty wlozyl tą kase po zakupie bo o to pytal sie Zodiac no i te pare razy po kilkanascie stowek.... a ze faktury sa od poprzedniego wlasciciela to zmienia postac zeczy
    Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    ta,po kilkanaście stówek to ja w 3,0d zostawiam w serwisie,a robię tylko to co auto naturalnie wyeksploatuje.
    pzdr.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    trzeba przyznać kolega Fajkowski ma fajną tą 740d z wyposażenia również i podobnie jak nas zapewnia jej stan techniczny. Nic tylko pogratulować:) Druga sprawa taka że, zasób gotówki też nie jest nu obcy.
    Tylko zastanawia mnie jeden fakt, jeśli auto jest w tak dobrym stanie i nabył je stosunkowo nie dawno to czemu na forum był poruszany temat jej sprzedaży?? :/ Pozdrawiam
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •