Witam
Chciałbym przedstawić moje drugie e32 czyli 735iL, które chcę powoli odratowywać:P Ogólnie to już 4 e32 u mnie na placu, z tym że dwa stoją na części :P
Bawara wyprodukowana w 1987r, więc początki produkcji. Na aucie 0 szpachli co mnie cieszy :P
Auto zamieniłem na opla calibre, (która mnie kosztowała ok. 1500zl więc tanio:) ) BMW w stanie jak na zdjęciach z instalacja gazową stag 100, więc "najnowocześniejsza" instalacja gazowa dostępna na rynku :P
Auto zostało zakupione na felgach 17" widocznych na zdjęciach poniżej, jednak styl nie pasował mi do sylwetki auta, więc zostały założone do e36 kolegi. Moja bawara stoi obecnie na 15" felgach, jednak planuje zakup 17" borbet A, wydaje mi się że jednych z niewielu słusznych do e32 :P
Auto posiadało automatyczną skrzynie biegów, jednak została zastąpiona manualem, z góry przepraszam za gałkę i za drewno w miejscu lewarka, ale tylko takie mam na chwilę obecną Może ktoś chce zamienić gałkę manualną na skórzaną z automatu? :P
Podaje rozszyfrowany Vin:

Wartość
Numer podwozia WBAGC410002705197
Kod typu GC41
Typ 735IL (EUR)
Typoszereg E E32 (2)
Seria 7
Rodzaj konstrukcji LIM
Układ kierowniczy LL
Drzwi 4
Silnik M30
Pojemność skokowa 3.50
Moc 155
Napęd HECK
Skrzynia biegów AUT
Kolor DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181)
Tapicerka ANTHRAZIT STOFF (0221)
Data prod. 1987-11-02

Wyposażenie
Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)
S213A HILL DESCENT CONTROL (HDC) Automatyczna ukł. przeciwpoślizgowy
S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic
S314A HEATED WINDSCREEN WASHER NOZZLES Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.
S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu
S365A HECKSCHEIBE, VERBUNDGLAS Tylna szyba ze szkła bezpiecznego
S401A SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC Dach przesuwno-uchylny elektryczny
S415A SUNBLIND FOR REAR WINDOW Roleta przeciwsłoneczna tylna
S472A CENTER ARMREST FRT DRIVER/PASS Podłokietnik przedni kierowcy/pasażera
S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera
S489A LUMBAR SUPPORT FOR FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi pasażera elektr.
S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna
S536A AUXILIARY HEATING Urządzenie ogrzewania dodatkowego
S560A CO-PILOTS IN RR COMPARTMENT Lamki do czytania w tylnym siedzeniu
S570A STRONGER ELECTRICITY SUPPLY Silniejsze zasilanie prądem

Jak widać auto dość bogato wyposażone :)




Zdjęcia przedstawiają auto w chwili zakupu :P Na chwilę obecną tylni zderzak został zmieniony :P














Podświetlanie radia idealnie pasuje do podświetlania konsoli :P




Ulubiony bajer :P



Jak widać auto jest obecnie "bez przedniej jedynki" czyli ma wyłamane żeberka z grilla, jednak czeka już szeroki uśmiech, na razie nie zakładam, ponieważ auto będzie malowane zastanawiam się nad białą perłą, bądź czarną perłą :P

Do auta zostanie założona szara skóra i listwy drewnie z połyskiem :)

Bunia zostało też "stjuningowana" mechanicznie przez poprzedniego właścicela czyli dostała nie odseparowany stożkowy filter dający + 20km i +5 do respektu :P

Auto jak na silnik 3.5l wydaje mi się strasznie zamulona, nie wiem czy to nie przez gaz, wydaje mi się że z 211km zostało 150 :P

Jak widać czeka mnie i Ją mnóstwo roboty, ale mam nadzieje że z Waszą pomocą ogarnę ją żeby fajnie jeżdziła i wyglądała :)

Pozdrawiam