Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Prośba do chłopaków z Krakowa - sprawdzenie auta

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław

    Prośba do chłopaków z Krakowa - sprawdzenie auta

    Witam
    Mam prośbę do chłopaków z Krakowa (szczególnie tych którzy mają miernik lakieru).
    Chodzi mi o obejrzenie tego auta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12103741 , spisanie nr VIN nadwozia.

    Pozdrawiam
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Z tego vinu wystarczy 7 znaków czy trzeba cały?

    Miernik mam niestety na sprężynce i ostatnio się coś przycina :? Jak jutro skończę w miare normalnie pracę to tam podjadę bo mam prawie że po drodze ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Super ... niestety w Peugeocie potrzebny jest cały VIN.
    Mega dzięki Wiktor.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Próbowaliśmy kiedyś kupić jakieś niesamowicie nieświerze warzywo z tego ogródka i rozmowa z ówczesnym włodarzem tego miejsca oparła się o dość mocne zakrzywienie czasoprzestrzeni...

    Tak czy inaczej - moje zdanie na temat francuza i to jeszcze z komisu... zachowam dla siebie :688:
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Miernika nie mam, ale jutro bedę na chwilę po sąsiedzku, więc wstąpię zobaczyć.

    Ale co do "ogródka" ;D , to tu raczej przeważnie chwasty
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Pistowska (jako okolica) to wylęgarnia paździerzy i wszelkiej maści szczepów - dlatego warto być czujnym jak łasica. No ale może coś tam się uchowało nietknięte młotkiem pana henia i krzywym spawem pana zdenia.

  7. #7
    Wzmożona ostrożność w tym komisie szczególnie zalecana. Byłem tam ze 3-4 razy i za każdym razem miałem ochotę pobić właściciela. Na zdjęciach auto zawsze cacy piękne, telefonicznie tez oczywiście wszystko super, a na miejscu się okazywało truchło takie że kijem od miotły bym tego nie dotknął. Do tego perełki typu prześwitujący spod czarnego lakieru zielony :) Starsze auta wymęczone do granic możliwości, ale i kilka nowych (3-4 letnich) tam oglądałem- każde jedno poobijane, porysowane, zderzaki i listwy często w stanie agonalnym (jak by ślepy autem jeździł), wnętrza też nie wiele lepsze: brud smród i malaria. Więcej moja noga tam nie postanie.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    hmmmmm no to pięknie :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Olejus po samych zdjeciach widac ze oba blotniki przednie nie z tej bajki, zderzak przod i 2x drzwi strona kierowcy (drzwi nieudolnie pomalowane) + drzwi pasazer tyl.
    mysle ze dalej chyba nie trzeba wyliczac... :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    a więc dobra - byłem widziałem.

    Ogólnie auto wyposażone fajnie...

    Z zewnątrz ma dużo małych rysek, troche jak od mycia niewłaściwym zestawem,
    tylna klapa na dolnej krawędzi na 50% szer. odbity lakier, z lewej strony na dole rysa jak od gwoździa ok. 25cm, no i (co widoczne na foto jako załamanie odbicia) też z tyłu z lewej lekki sznit ok. 15cm pod szybą.

    Na oko lakier wygląda na fabryczny, wnętrze bez uszkodzeń (no ale auto ma niespełna 5 lat).
    Co do układów jezdnych to nie wiem - auto zastawione, nawet gość nie odpalił.

    Książkę serwisową ma - w ASO przeglądy były ponoć do końca 2007r., potem prywatne warsztaty.
    Podobno "niedawno" zmieniany rozrząd (hmmm?) i podobno dość niedawno zmieniane tarcze i klocki hamulcowe - co organoleptycznie potwierdzę.

    Auto ponoć kupione było w salonie w Wieliczce, ponoć tylko 1 właściciel.

    Facet przyniósł mi nr VIN spisany na kartce (albo ochrona danych osobowych....albo bał się namierzenia właściciela - nie wnikałem, acz chętnie udostępnił:
    VF33HRFJC84392653
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •