Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Prosze o informację

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska

    Prosze o informację

    wiec jak w temacie musze kupic nowy grill - nie pytajcie dlaczego ;) w zwiazku z tym chcialem kupic gril z allegro ale tam sama tandeta greg kiedys mi pokazywal swoj i mial stary typ o wygladzie po fl ale w tej chwili na ebay'u tego nie ma w ofercie. chcialem wiec zapytac czy jak kupie oryginal w bmw po fl podejdzie mi do maski przed fl czy da sie to jakos zamontowac czy kto cos kombinowal z tym.

    z gory dziekuje

    _michaś_

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Michaś gril po i przed liftem pasuje do każdej maski. Po lifcie ma troszke inne wymiary ale pasuje do otwrów w masce. Ja powiem szczerze że grille przed liftem są lepiej zrobione-chodzi o rodzaj zatrzasków- niż te po lifcie.
    Marcin978 kupił po lifcie od 750 w ASO i kuurrrr masakra. Roboty żeby założyć je ładnie w cholere. Ja mam przed liftem z 750 i są całkiem inne zatrzaski i można je zdejmować i zakładać bez problemu
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    evan w czym byl problem z tym osadzaniem? ze zatrzaski nie podchodzily czy zeby rowno w otworach je osadzic? bo wiesz bede mial lekko wyprowadzana maske akurat na prawym grilu i moga byc jaja jak cos nie tak wyprowadza a ja grill pozniej wsadzei nie bedzie pasowal. o co w tym montarzu chodzilo?

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No w nerkach po lifcie jest więcej zatrzasków które trzeba dokładnie wpasować w szczeline między blachą na masce. I według mnie są to nerki jednorazowe. Raz założysz i po ich demontażu połowa tych zatrzasków się wysypuje. Ale jeśli chodzi o płaszczyznę maski i nerki to obojętnie czy masz przed liftem czy po to i tak Ci wyjdzie krzywizna jeśli takową będziesz miał. Tzn nie mówie że nerki po lifcie nie sa do założenia-bo myśmy z Marcinem je założyli , ale sa gorzej rozwiazane i tyle.....musisz poświęcić z 2 browary więcej żeby je włożyć.
    Ale plusem jest to że po lifcie są ładniejsze :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    no ja mam tak jakby takie pol kola ze schodkami i je sie opiera o kant blachy dosikajac gril nie mam ztrzaskow w szczelinie. jak montowalem ten gril co mam teraz bo oryginal mi sie rozlecial bo polecialy zatrzaski to tak samo bylo trzeba bylo wcisnac tak by te schodki na zatrzaskach zaskoczyly na kant blachy. jesli sie myle powiedz mi jak to sie montuje bo zebym tego nie zwalil odrazu.

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    No w nerkach po lifcie jest więcej zatrzasków które trzeba dokładnie wpasować w szczeline między blachą na masce. I według mnie są to nerki jednorazowe. Raz założysz i po ich demontażu połowa tych zatrzasków się wysypuje. Ale jeśli chodzi o płaszczyznę maski i nerki to obojętnie czy masz przed liftem czy po to i tak Ci wyjdzie krzywizna jeśli takową będziesz miał. Tzn nie mówie że nerki po lifcie nie sa do założenia-bo myśmy z Marcinem je założyli , ale sa gorzej rozwiazane i tyle.....musisz poświęcić z 2 browary więcej żeby je włożyć.
    Ale plusem jest to że po lifcie są ładniejsze :)
    Tu się zgodze z Evanem właśnie wsadziłem nerki po lifcie z allegro za 280 zeta chyba miały być super jednak tak do końca nie było:
    1. mocowania totalna lipa choć podgrzewalem zeby było bardziej elastycznie prawie połowa poszła....
    2. wykończenia troszkę też jakościowo odbiegają od standardów ale cóż mogłem kupić oryginał ;)
    Generalnie z daleka wyglądają super z bliska jak ktoś wie o co chodzi to moze się małych mankamentów dopatrzeć są w galerii choć słabej jakości foty można zobaczyć jutro zrobię normalnym aparatem to co jest to telefon...
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    u mnie poszly wszystkie zatrzaski. wiec zamontowalem na silikon jezdze juz 5 michow i wszystko jest ok.
    P.P.K.K

  8. #8
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    u mnie poszly wszystkie zatrzaski. wiec zamontowalem na silikon jezdze juz 5 michow i wszystko jest ok.
    Właśnie dlatego chciałem wymienić poprzednie :D (też były silikonem mocowane w zasadzie jeden tylko... ktoś musiał szarpać przy podnoszeniu maski za niego) i przy okazji wsadzić pełny chrom i wyszło jak wyszło, pewnie też tylko silikon pomoże albo poxilinka cóż nauka kosztuje myślę że następny kpl. troszkę mniej bym poniszczył ale musaiałem się "naumieć..." a to za darmochę ciężko ;) trzeba ponieść koszty i tyle
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •