Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: [audio] jak podłączyć nie ogri wzmacniacz?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    na chłopski rozum podłączyć masę starego wzmacniacza kabelkiem z nowym wzmacniaczem? :D[/quote]

    Połącz kabelkiem obudowę starego wzmacniacza, z obudową nowego wzmacniacza :)
    I daj znać czy pomogło.

    Kondensator nie jest żadnym filtrem i nie eliminuje żadnych zakłóceń, w mojej byłej e46 gdzie był konkretny sprzęt i wszystkie masy były połączone w jednym miejscu łącznie z kondensatorem, wraz było słychać świst alternatora i inne dziwne dźwięki. Dopiero po zastosowaniu patentu z kabelkiem, wszystko ucichło :D

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Jako ciekawostkę dodam, że dodatkowy cienki kabelek który jest w niektórych przewodach RCA nie służy jako remote, a właśnie jako wyrównanie mas, a błędnie jest traktowany jako remote.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Jako ciekawostkę dodam, że dodatkowy cienki kabelek który jest w niektórych przewodach RCA nie służy jako remote, a właśnie jako wyrównanie mas, a błędnie jest traktowany jako remote.
    ciekawe... a ja go użyłem właśnie jako remote :)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •