Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [pozostale] EDC - zwykłe amortyzatory

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków

    [pozostale] EDC - zwykłe amortyzatory

    Witam koledzy, kupiłem moją bete gdzie poprzedni właściciel wymienł amory s-edc na zwykłe tzn. bilstein zółte (podobno to te lepsze sportowe), po edc zostało tylko pare kabelków pod maską i mrugająca kontrolka w środku s-edc, w czym mój problem... w kabinie na załączonym silniku coś cały czas tyka... tyk.... tyk.... regularnie co ok. sekunda, podczas jazdy tego nie słychać ale jak staje na światłach to mnie to tykanie denerwuje! jest to ciche tykanie dochodzące z okolic właśnie przycisku edc, w ASO powiedzieli mi że to jakis przekaźnik od systemu edc czy czujnik że sobie tam coś sprawdza robi i dlatego tyka, pytanie czy to możliwe? jak to wyłączyć? i czy to może coś innego tyka?
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  2. #2
    Po mojemu słychać właśnie tykanie elektrozaworów ogrzewania. Taka ich częstotliwość jak opisujesz.

    A dokładnie trzeba osłuchać lub odpiąć wtyczkę od zaworków i posłuchac czy nadal tyka ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn

    Re: EDC - zwykłe amortyzatory

    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko
    Witam koledzy, kupiłem moją bete gdzie poprzedni właściciel wymienł amory s-edc na zwykłe tzn. bilstein zółte (podobno to te lepsze sportowe), po edc zostało tylko pare kabelków pod maską i mrugająca kontrolka w środku s-edc, w czym mój problem... w kabinie na załączonym silniku coś cały czas tyka... tyk.... tyk.... regularnie co ok. sekunda, podczas jazdy tego nie słychać ale jak staje na światłach to mnie to tykanie denerwuje! jest to ciche tykanie dochodzące z okolic właśnie przycisku edc, w ASO powiedzieli mi że to jakis przekaźnik od systemu edc czy czujnik że sobie tam coś sprawdza robi i dlatego tyka, pytanie czy to możliwe? jak to wyłączyć? i czy to może coś innego tyka?
    Witam kolego,mam identyczna sytuacje,tykanie u mnie slychac w prawych drzwiach pasazera,tez nie wiem co to moze byc ale jest denerwujace...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •