Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [audio] wzbudzanie i usypianie nie orgi wzmacniacza

  1. #21
    No to znaczy, że nie ma znaczenia, czy sterowanie wzmacniaczem jest z użyciem tego sygnału, czy jakiegoś innego po stacyjce (tyle, że ten kabel jest blisko). A sprawdzałeś, czy wysterowanie jest w jakiś sposób związane z zapłonem, czy napięcie zanika dopiero po uśpieniu systemów auta?

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    No to znaczy, że nie ma znaczenia, czy sterowanie wzmacniaczem jest z użyciem tego sygnału, czy jakiegoś innego po stacyjce (tyle, że ten kabel jest blisko). A sprawdzałeś, czy wysterowanie jest w jakiś sposób związane z zapłonem, czy napięcie zanika dopiero po uśpieniu systemów auta?
    Napięcie zanika po wyłączeniu zapłonu z tego co pamiętam
    Nie jestem pewien czy u szajboosa akurat pod biały przewód się wpiąłem, a nie wiem kiedy będzie okazja to sprawdzić, rozbierać boku to mnie się wybitnie nie chce :P

  3. #23
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    U mnie jest sterowanie tym białym i napięcie znika natychmiast po przekręceniu kluczyka w pozycję 0.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    koledzy a sygnał z radia do ori wzmacniacza to jest LOW czy HIGH?
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  5. #25

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    a z wzmacniacza do głośnika też high?? skąd najlepiej wsiąść sygnał do adaptera (high-RCA) ?? przed wzmacniaczem czy za?? :)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko
    a z wzmacniacza do głośnika też high??
    To chyba logiczne ;)

    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko
    skąd najlepiej wsiąść sygnał do adaptera (high-RCA) ?? przed wzmacniaczem czy za??
    W przypadku instalacji Hifi z radiem jako źródło, najlepszym wyjściem będzie wziąć sygnał z przed wzmacniacza. W przypadku Top-hifi(DSP) musisz wziąć sygnał zza wzmacniacza.

    Najlepszym wyjściem jest wyprowadzić RCA, unikasz w ten sposób używania marnej jakości konwerterów(szumnie nazwane garść rezystorów)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •