Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [ elektryka] Pamięć fotela kierowcy

  1. #1
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki

    [ elektryka] Pamięć fotela kierowcy

    Zauważyłem że czasem jak przycisne 1 - moje ustawienie fotela - fotel i lusterka same sie ustawiają, a czasem musze trzymać cały czas ten przycisk.
    Nie zauważyłem żeby to od czegoś było zależne np jak mam zapłon włączony to chodzi a jak nie to nie. Poprostu czasem samo sie ustawia a czasem musze trzymać ten przycisk.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Evan miałem to samo (...) i wydaje mi się że też samo się naprawiło jak dodałem 3 ustawienia do pamięci ... a zawsze miałem tylko 1 ustawienie swoje bo nikt inny nie jeździ.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    tez tak miałem w piątce i zastanawiałem się czemu tak jest . Nigdy tego nie odgadłem.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    kurde a mi sie nigdy nie udalo zeby na sam przycisk reagowal;-) zawsze trzeba trzymac :/

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Dla mnie to jest dziwne. Bo mam 2 ustawienia i w tych samych warunkach czasem samo jedzie a czasem trzeba trzymać....może faktycznie to auto ma dusze :D i raz mu sie chce a raz nie-jak w życiu ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    jeżeli kluczyk wyciągnięty ze stacyjkii ,auto świeżo otwarte i naciśniemy przycisk pamięci to fotel sam sie ustawi.

    jeżeli kluczyk w stacyjce na zapłonie lub wyciągnięty po jeździe trzeba przycisk pamięci trzymać w celu ustawienia foteli do utawień w pamięci.

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Marcin ale ja mam tak że przy otwarciu auta rano czasem mi sam jedzie a czasem trzeba trzymać. a kluczyk mam zawsze w ręku. To jest dla mnie dziwne
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ja mam ze jak auto jedzie to trzeba tzrymac, jak stoi odpalone lub nie jak przycisne i szybko puszcze to samemu sie ustawia, jak przycisne i przytrzymam troszke zadlugo to juz trzeba trzymac (ale zakrecilem) poprostu jak wcisne i szybciutko puszcze to ustawia sie automatycznie

  9. #9
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    a ja mam ze jak auto jedzie to trzeba tzrymac, jak stoi odpalone lub nie jak przycisne i szybko puszcze to samemu sie ustawia, jak przycisne i przytrzymam troszke zadlugo to juz trzeba trzymac (ale zakrecilem) poprostu jak wcisne i szybciutko puszcze to ustawia sie automatycznie
    Ja mam podobnie (szybko wcisnę - samo się ustawi przytrzymam troszkę dłużej trzeba trzymać... aż się skończy ustawiać)...
    Dreams from Dreams - 7er...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mik735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    735i M62
    Skąd
    lubuskie
    moze ktos mi powie dlaczogo przy kazdorazowym otwarciu samochodu fotel kierowcy wraca do pozycji bardzo blisko pod kierownice dodam iz mam zaprogramowane w trzech przyciskach to samo ustawienie a fotel i tak swoje...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •