Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Lubelskie - spot świąteczny

  1. #31
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ja bym mandatu nie przyjął ,argument taki ,że w samochodzie z automatem i na "P" ,jak samochód stoi na w miarę równej drodze ,nie ma mozliwości żeby ruszył ,nawet w sądzie biegły tak może stwierdzić. Znając dodatkowo wyżej przytoczone przepisy ,kłócił bym sie z nimi na maxa ,naprawde Zwierzyniec ;D

    Dodatkowo bym zadzwonił do ich komendanta i wyłożył mu sprawe jasno ,że mam wielu świadków i jak pisze w przepisach ,myśle,że dali by spokój na tym etapie procedury ,ze by sie jeszcze bardziej nie błażnić :)

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    34
    Właśnie o to chodzi, że mundurowi, szczególnie Ci którzy nie są zbyt fajni, żerują na niewiedzy ludzi w kwestii znajomości prawa. W Zwierzyńcu też dostałem mandat ;)
    wszystko co napiszę jest to tylko moje zdanie i nie każdy może się z nim zgadzać, co w pełni rozumiem.

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez Roberto
    To najniższy mandat jaki widnieje w taryfikatorze wiec w ramach świąt wylosowaliśmy sobie taki
    Panowie czytajcie ze zrozumieniem... dla nas to była promocja :D lepiej 50 niż 250 :)



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  4. #34
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Dokładnie, przecież w życiu byśmy nie przyjęli mandatów za to że silnik jest odpalony a my stoimy przy aucie :D Ważne, że tylko 50 i że bez punktów ;)

    p.s. ROBERTO ja dopiero po powrocie z Krakowa wpadłem na to, że to przeze mnie tam wjechaliśmy, tak to cały czas byłem przekonany że to Twoja wina :hah: wybacz mi :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #35
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Cytat Zamieszczone przez Roberto
    To najniższy mandat jaki widnieje w taryfikatorze wiec w ramach świąt wylosowaliśmy sobie taki
    Panowie czytajcie ze zrozumieniem... dla nas to była promocja :D lepiej 50 niż 250 :)
    Nie rozumiem -- wystawili w ramach promocji mandat 50zł + 0pkt -- OK, ale dlaczego groziło Wam 250zł i jakieś punkty? O co chodzi? :?
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  6. #36
    No właśnie, bo Wy tu sobie gadu gadu, a my dalej nie wiemy o co chodziło. Pochwalcie się co tam zmalowaliście :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •