Strona 14 z 54 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 535

Wątek: [e38] FuBu i 728iA M sport Indywidual

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Ja ciągle to słysze! ;D

  2. #2
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Oczywiście to było do PRZEWIDZENIA ! ... bo to jest TYLKO możliwe w ANGLII !!

    Pojechałem ucieszony po felgi, jako że były już zrobione, czekały tylko na odebranie i założenie. Jadąc pomyślałem sobie by sprawdzić czy opony są założone na odpowiednie felgi ... no i co sie mogło stać !? zajeżdżam i gołym okiem widze że na dwóch felgach coś jest nie tak !? :razz: opona 275/40 na feldze 9J a opona 245/45 na feldze 10J , oczywiście kazałem to zmieniać natychmiastowo , no ale jak to bywa w tym inteligentnym kraju nie mogło sie obyć bez szkód , tak ściągnoł jedną z opon że zrysował felge !! MYŚLAŁEM ŻE SIĘ ZAPALE Z NERWÓW !!

    ma być gotowa na 15 dzisiaj :/ ... tylko że ja nie mam czasu tak sobie jeździc beztrosko bo mam wiele innych ważnych spraw na głowie a jutro wyjazd do PL !!

    Booże , dlaczego tych wszystkich LEWYCH ludzi wrzuciłeś do ANGLII !!?? 8/ :razz:

  3. #3
    7ka
    Gość
    juz dawno doszedlem do wniosku ze Polska to kraj wiekszych specjalistow od tych z zachodniej europy!!

    wspolczuje i czekam na fotki :D

  4. #4
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    juz dawno doszedlem do wniosku ze Polska to kraj wiekszych specjalistow od tych z zachodniej europy!!
    Krzychu uwież mi, że przeciętny Polak bez wykształcenia jest inteligentniejszy i mądrzejszy od niejednego niby wykształocnego Anglika !! Przecież ten kraj , gdyby nie imigranci (nie mówie że tylko polacy) to wogóle by już nie istniał !

    Normalnie jestem chory jak musze patrzeć na tych ułomów ... no ale cóź mam zrobić, żeby w miare godnie żyć musze tutaj jeszcze troche posiedzieć :/

  5. #5
    7ka
    Gość
    uwierz mi ze i w De jest coraz gorzej ...

    ten kraj takze nie zbudowali Niemcy.. ;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    no nic ... zostaje mi czekać do 15 :/

    jutro wyjazd , nie lubie tak w trase jechać na czymś nie sprawdzonym tzn , boję się oponek bo nie sprawdzone są .... a używane :/

  7. #7
    7ka
    Gość
    dopilnuj cisnienia opon !!

    nie wiem jakie ma byc w tym rozmiarze ,najlepiej zapytaj sie kogos kto ma E65

    beda fotki dzisiaj?

  8. #8
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    dopilnuj cisnienia opon !!

    nie wiem jakie ma byc w tym rozmiarze ,najlepiej zapytaj sie kogos kto ma E65

    beda fotki dzisiaj?
    nie obiecuje, ale postaram sie chociaż jedną ... od 16.00 jeszcze ostatnia nocka :/

  9. #9
    7ka
    Gość
    wiesz jedna...

    odrazu strzel z kazdej str i bedzie cacy ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    dawaj te foty bydlaku bo zaraz 36 raz do ciebie zadzwonie........FOTY....... :medit: :D :D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •