Strona 10 z 54 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 535

Wątek: [e38] FuBu i 728iA M sport Indywidual

  1. #91
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    jaka wiocha... ;)

    sam rozmyslam nad takim czyms :D
    powiem, że i są nawet plusy posiadania owych chlapaczy :)

    zderzak z tyłu , zaraz za nimi jest jak "nowy" nie ma żadnych obić od kamieni , tak samo z przodu , zaraz za chlapaczami nie ma żadnych odprysków

  2. #92
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Mam jeszcze jeden dylemat , a mianowicie ... na przedniej szybie od strony kierowcy posiadam dość widoczną ryse od zewnątrz. ( zaznaczone kołem )



    znacie jakies skuteczne sposoby na pozbycie sie jej ? nie wiem zy jakakolwiek polerka poradzi sobie z nią ? Jest sens wymieniać szybę ? Jako że lubie gdy wszystko u mnie jest "TIP TOP" to ta szyba strasznie mnie męczy :/

  3. #93
    7ka
    Gość
    faktycznie wyglada jakby ptak nasral...


    bedziesz w PL podjedz do jakiegos "Dr.Szyba" moze ci to jakos naprawi

  4. #94
    Po polerce idealnie na pewno nie będzie. Może sie troche poprawić :/ Może poszukaj idealnej używki i stosunkowo niedużym kosztem będziesz miał ładną szybke :) No a jak ma być mega tip top to nówka z aso ale chyba nie ma sensu :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #95
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    faktycznie wyglada jakby ptak nasral...


    bedziesz w PL podjedz do jakiegos "Dr.Szyba" moze ci to jakos naprawi
    myślisz Krzychu że jest to do naprawienia ? nie słyszałem nigdy za wiele o naprawie szyb , w sensie usuwania rys , ale może i faktycznie spróbuje.

    Problem jest taki że chce wrócić do ściemnienia tych przednich szyb , a gdy już to zrobie i okaże sie że nie da sie nic zrobić z tą rysą , to bede musiał kupić nową i wtedy znowu ponownie przyciemniać :/

    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Po polerce idealnie na pewno nie będzie. Może sie troche poprawić :/ Może poszukaj idealnej używki i stosunkowo niedużym kosztem będziesz miał ładną szybke :) No a jak ma być mega tip top to nówka z aso ale chyba nie ma sensu :D
    tak też myślałem o używce w dobrym stanie, bo nówka w aso napewno sporo kosztuje :/

  6. #96
    Fubu, jeśli jest to zmatowienie, to da się to spolerować.... Ale nie jest to taka banalna robota. No i zależy, jak głębokie to jest zmatowienie.....

  7. #97
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Fubu, jeśli jest to zmatowienie, to da się to spolerować.... Ale nie jest to taka banalna robota. No i zależy, jak głębokie to jest zmatowienie.....
    cieżko jest mi określić jak głęboka jest ta rysa, jedno wiem że nie wygląda zbyt ciekawie.
    Może faktycznie lepiej zainwestować w dobrą używkę niż próbować cos z tym zrobić nie mając pewności czy da sie to usunąć

  8. #98
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Można by zalać szkłem w płynie i polerka,ale to dobry szklarz zrobi - tak myślę.

  9. #99
    7ka
    Gość
    nie znam sie na szybach wiec ci nie powiem czy mozliwe jest spolerowanie..

    mysle ze sa dobre uzywane ori szyby i to w dobrych cenach ;)

  10. #100
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Znalazłem na stronce FAB Direct ( którą osobiscie polecam ) szybkę na przód za całkiem niewielkie pieniądze.

    Teraz pytanie , są dwa rodzaje szyb normalna , i podwójna ... domyślam się że posiadam normalną , a dwa w opisie tej szyby pisze green (czyt. zielona) jak to rozumować ?

    Cena takiej szyby 34.50 GBP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •